Wpis z mikrobloga

@ksardas: marynarka tak jak @DooWo: napisał, koszula od Ralph Lauren - bawełniana pika.
@Catttana: skład to 55% len 25% jedwab 20% bawełna, domyślam się o co może chodzić - materiał ma bardzo "vintydżowy" wygląd i różni się mocno od wełnianych i bawełnianych. Koc z pierwszego komcia jest dobrym porównaniem ;) Sam jeszcze nie jestem w 100% przekonany do niej, jest to eksperyment dla mnie.
@tesset Co do składu, to nie mam wątpliwości, ale mimo wszystko ta faktura jakaś taka dziwna. Być może zdjęcie nie oddaje całkowicie jej uroku. Z drugiej strony, mam świadomość, że polskie marki oszczędzają na jakości materiałów. :(
@tesset: jak się nosi ta koszula z piki? Czysta bawełna czy z elastanem? Bo zastanawiam się czy nie spróbować jednej, ale nie jestem specjalnie przekonany. Marynarka fajna, ale tak bardzo lniana raczej mało uniwersalna jak na nasz klimat i chyba trudniej coś dobrać do niej, niż do pozostałych. ;)
@Catttana: Yep, faktura jest "dziwna". Właśnie wróciłem do domu, więc zrobiłem od razu foto porównujące z marynarką wełnianą o splocie tropik (luźno tkana, przewiewna, matowa tkanina). Różnica jest ogromna, zresztą tak jak słusznie @DooWo: napisał - len przeważnie tak miewa. I podbijam kolejne co napisał - jakość marynarek z tej serii jest świetna, niestety idzie też za tym odpowiednia cena ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@TypowyPolskiFaszysta:
Pobierz
źródło: comment_IzZW7M2bbmJKarjjA4XQ1LbCizZ43b6P.jpg