Wpis z mikrobloga

@L3stko: Tylko kod elektroniczny, mam Gun Guard na 7 długich (ten dwuskrzydłowy) i wyszło w zeszłym roku jakoś 2200. Wolałbym kupić mniejszą szafę ale mieć zamek elektroniczny bo nie wyobrażam sobie co z tym kluczem można robić sensownie, zwłaszcza jak się ma dzieci w domu (wszystko znajdą).
@foxbond: A coś więcej powiesz o tym, że elektroniczne działają jak tandetny szmelc? Bo mam taki (i dzieci w domu) i nie narzekam. Zakładam, że skoro wg. Ciebie "wygląda jak tandetny szmelc i tak samo działa" to otworzysz u mnie ten zamek w powiedzmy godzinę? Oczywiście bez niszczenia szafy, bo S1 otworzyć flexem nie jest specjalnie trudno, ale wtedy rodzaj zamka nie ma znaczenia.
@foxbond: A możesz wskazać jakieś opracowania popierające Twoją tezę? :)

Swoją drogą jak ktoś pyta o szafę tagując to #bron to jak myślisz, co będzie w niej trzymał? Brylanty? ;)
@idaho7: Ale ja nie mówię o wartości przedmiotu. Ty chcesz po prostu ograniczyć dostęp żeby ktoś "przez przypadek" się nie pobawił, a nie zabezpieczyć ją przed usilnym zabraniem/kradzieżą.

Nie będe nic popierać, jestem tylko randomem w internecie na portalu ze śmiesznymi obrazkami ( ͡~ ͜ʖ ͡°)