Wpis z mikrobloga

Witam tu #chinskiekody w czwartkowy wieczór zapraszamy na #promocje na odkurzacze automatyczne #ilife i #xiaomi. Zaczynamy od sklepu Gearbest z europejskimi magazynami (bez obaw o dodatkowe koszty, za to z szybą przesyłką):

Gearbest
Magazyn EU:
Odkurzacz ILIFE V5 w cenie 109,99$ z kodem ILIFEV5EUU (bez refa)
Odkurzacz ILIFE V7 w cenie 159,99$ z kodem GB4thGW505 (bez refa)
Odkurzacz ILIFE V7S w cenie 169,99$ z kodem GB4thGW501 (bez refa)
Odkurzacz ILIFE A6 w cenie 200,00$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mijia Mi Robot 2 w cenie 516,99$ z kodem GB4thGW503 (bez refa)

Magazyn PL:
Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot w cenie 339,99$ Kod nie jest potrzebny (Bez refa)

Z Chin:
Odkurzacz ILIFE A4S w cenie 169,99$ Kod nie jest potrzebny (bez refa)
Odkurzacz ILIFE A6 w cenie 200,00$ Kod nie jest potrzebny (bez refa)
Odkurzacz ILIFE V7S Plus w cenie 189,99$ z kodem GB4TH$20 (bez refa)
Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot w cenie 316,99$ z kodem MiRobot (Bez refa)
Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mijia Mi Robot 2 roborock S50 w cenie 439,99$ z kodem NEWXMVM (bez refa)

Banggood
Odkurzacz automatyczny Xiaomi XiaoWa w cenie 245,45$ z kodem XM0406 (bez refa)
Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot w cenie 299,89$ kod nie jest potrzebny (bez refa)

iBuygou
Magazyn EU:
Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mijia Mi Robot 2 roborock S50 w cenie 445,99$ z kodem XMRBRV2(bez refa)

Obserwuj także tag #nowepromocje - pojedyncze promocje z chińskich sklepów - godzinowe, tylko dla Polski, bez czekania na całe zestawienie kuponów lub zobacz naszą stronę ChinskieKody, Polub nas na Facebooku lub dołącz do grupy Chinskiekody

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Wysyłki zmniejszająca szanse na VAT:


Płatności:


Oznaczenia magazynów:


Szukasz więcej?
Polub stronę na Facebooku lub dołącz do grupy na FB
Strona ChinskieKody
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Telefony Xiaomi w Banggood i w Gearbest
Odkurzacze automatyczne iLife i Xiaomi
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Moda z Chin

Linki bezpośrednie:


#xiaomi #gearbest #banggood #ibuygou #kodyrabatowe #kupony #chinskiecuda
rybakfischermann - Witam tu #chinskiekody w czwartkowy wieczór zapraszamy na #promocj...
  • 13