Wpis z mikrobloga

@Hake: Opiszesz mi trochę o sposobie w jaki podróżujesz? Czy mając 18 lat i niewielki budżet mogę zwiedzić jakieś fajne miejsca czy może lepiej skupić się na szkole i potem myśleć o podróżowaniu?
@Cebulix 150zl za dzien, hostele znajdziesz za 20zl, hotele 50-100zl zalezy od miejsca
Podrozujac z kims dzielisz te koszty.
Wiec 150zl u mnie to wliczone wszystko, spanie, jedzenie i zwiedzanie :)
@Hake: Rzucam w czerwcu wszystko, wracam do polski pożegnać się z rodzina i wyjeżdżam do Azji na bilecie w jedna stronę. Różowy przy boku, planuje tam zostać/pracowac w między czasie zwiedzić większość Azji wschodnim południowej. Nie mam pojęcia jak długo. Ekscytująco stresujące mam odczucia. Uważaj tam na siebie i baw się dobrze!

Edit: 29lvl here
@srututute No i prawidlowo, ja probowalem tez pracy szukac predzej, online. Jednak bez certyfikatow jezykowych bylo ciezko, po powrocie pewnie je zrobie i twz chyba tam mykne.

Poki co najlepiej chyba sie odnalazlem na Filipinach. Mega kraj i spoko ludzie
@Hake: wróciłam trzy tygodnie temu z tajlandii, koniecznie bangkok i chiang mai, co do kurortow te największe - krabi i phuket można sobie odpuścić, co do plecaczka podziwiam, ja wyleciałam z 13 kg plus podręczny a wróciłam z 26 kg :D