Wpis z mikrobloga

post bylego pracownika Rare na temat produkcji #seaofthieves z reddita

The core game loop hadn't been solidly defined at that point, other than get chest, return chest, get gold and buy ship upgrades. (Which weren't in the UE4 version of the game at that time ). We always thought there would be more... but then there never was 'more' . Seriously, while all the interns and juniors were running around just being happy to be working at Rare, being featured in video blogs in 'look how hip and happening Rare is' PR stunts, many experienced devs were just looking at each other with the shared opinion that 'this isn't a game'. It was bizarre.


wyglada na to, ze jednak jednego specjalisty nie da rady zastapic skonczona iloscia stazystow :P

zdradza troche wiecej na temat produkcji tutaj -
https://www.reddit.com/r/Seaofthieves/comments/85rza6/having_put_about_5_hours_into_the_game_ive/

szkoda, bo szczerze liczylem na ta gre, trailery z rozgrywka wygladaly bardzo fajnie, szkoda ze brak zawartosci pogrzebal ta gre

#gry #xboxone #pcmasterrace
  • 9
  • Odpowiedz
@goltus: tldr
- planują dodać tylko kosmetykę i pety;
- chociaż dev zgłaszał brak kotwicy pod statkiem CEO zignorowali to;
- w prototypie gry można było ukraść inny statek;
- w prototypie gry można było gotować na statku;
- w prototypie gry można było podpalić statek (np. gotując);
- firma stawiała na reklamę, bo wiedziała, że to scam, nie mieli pomysłu co dalej z nią zrobić, prototyp gry mający 6 miesięcy
  • Odpowiedz
@HHHHHH: Tak własnie zrobiłem, nigdy nie zapłacę za grę aż tyle najpierw jej nie testując. Prawdopodonie dokupie na allegro 1-2 miesiące i mi się znudzi. Przyznaję że gra wygląda zajebiście i sie nią zachłysnąłem ale po 2 dniach gry znam już prawie całą jej zawartość. Ta gra nie jest warta połowy swojej ceny.
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada a są ludzie którzy kupują gry w sumie beta za ponad dwiesta złoty xd ale widać, że opłacili Youtuberów typu NrGeek czy łbów z TvGry i reklamują to gówno. To samo jak Izak z fortnite. Dla mnie ta gra to mega shit dla gimbusiarni
  • Odpowiedz
@Citaxin: Nie opłacili NRGeeka czy TVGry, tylko zwyczajnie na początku można się tą grą zachwycić, a że potem brakuje treści, to już druga sprawa (sam się na to złapałem). Ja wziąłem traila za 6 zł z cdkeys na dwa miesiące. Do tej pory gra mi się dobrze, ale wszystkie zarzuty są prawdziwe. Co więcej, napisałem do jednego z pracowników Rare w prywatnej wiadomości i pogadałem z nim trochę. Ta gra za
  • Odpowiedz