Wpis z mikrobloga

@Rihter: Dobra robota mirku, ostrzegaj przed tym. Ja sam chciałem kiedyś wejść w niego spekulacyjnie na chwilę żeby wyprzedać się na pompie po premierze 1.0 ale widać było że wszystko to tylko lanie wody, ściemy i przeciąganie.

Do liskowców:

Sluchajcie. Nawet jeśli jakimś cudem dojdzie kiedyś do premiery to lisk i tak już jest w dupie. Zbyt dużo czasu minęło a coinow etheto podobnych jest już sporo. Lisk nie wyróżnia się na ich tle niczym. Nie ma nic co pozwoliłoby mu się wybić. Przez ten czas jak lisk łał wodę i przeciągał inne projekty zostały już dawno temu uruchomione, rozwijane. Nawet waves miał ostatnio hardforka, który przebigł bardzo sprawnie. Konkurencja jest ogromna. Lisk jest już skazany na porażkę tak czy inaczej.
Lisk to jedyny projekt kontraktów który jeszcze nie został uruchomiony. Reszta od dawna działa.

Nawet nie opłaca się go twórcom już rozwijać. Po co? Muszą nakręcić hype żeby jelenie kupowali, rynek nie był zbyt płytki i zrzucą swój balast a wy omamieni koleją ściemą będziecie od nich okupować kiedy będzie miał miejsce deathdrop. Taka prawda. No chyba że nie doceniam inwestorów i twórcy uznają że da się ich jeszcze wydoić.

Nie bądźcie naiwni. Myślicie że tu chodzi o jakiś projekt? Po co? ScamCoiny to interes XXI wieku. Można łatwo zarabiać setki mln sprzedając obietnice i marzenia. Bez żadnych konsekwencji prawnych

Zamiast jechać po @Rihter: powinniście być mu wdzięczni. Gdyby nie on nie mielibyście prawdziwego obrazu sytuacji. Jedynie cenzurowane info i mamienie obietnicami. Taka prawda.

Pewnie dla wielu z was będzie to szokiem, ale #bitcoin ma Rootstock (RSK) - platformę Smart contractów. Język solidity z ETH. Wydajność 4 x większa niż w ETH . Z czym lisk chce walczyć? To kpina...

Ja już nie będę się udzielał na tagu liska. Powiedziałem wszystko. Wy róbcie co chcecie.

PS jechałem liska zanim to było modne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kryptowaluty #lisk #scam #altcoin #shitcoin
  • 11
Poczytałem co pisał Rihter i powiem wam że to jest masakra. Nie spodziewałem się aż takich wałków.

No i zastanówcie się czemu deweloperzy pozbywają się coinow teraz a nie czekają z wami na lepszą cenę...
@Andrzeju_wegiel_2137: teraz Polacy powinni uciekać z nogi pierwsi żeby wyleszczona została reszta. Ale nie, będą siedzieć licząc na cud. Że nagle stanie się to używana platforma częściej niż cała konkurencja pomimo tego że nie mają nic. To już EOS nie ściemnia że jest scentralizowany a w lisku piękny popis działania DPOS, rządzi mała grupa która głosuje sama na siebie i cenzura na reddicie. Polacy mają tą przewagę że mają mirko i
@cyberpunkbtc: też podczas relaunchu ostrzegałem przed tym shitem, jak tylko zobaczyłem efekt ich paroletniej pracy i konferencję na której omawiają kolory na stronie nie podając choćby żadnego konkretu o core i na jakim jest etapie (tylko rzucenie, że jest w becie i na bank będzie do 6tyg :))) w becie to on pewnie jest od 2 lat, o ile w ogóle istnieje). Wcześniej oczywiście akcja z tweeterem i wcześniejsza sprzedaż przez
@Rihter: @blink styl wyrażania swoich myśli poprzez pisanie postów tu na wykopie między Rihterem a cyberpunk różnią się diametralnie, nie da się aż tak udawać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z Rihterem jeszcze da się podyskutować, z tym drugim nawet nie zamierzam.