Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@retsam84: Ale ja lubię wrzucać takie lapy xD No teraz przycięte dość nieswiadomie o grubość opony bo na korkociągu ładnie wynosi i ciężko opanować bo się praktycznie spada z góry i w realu też często samochody spadają tam roznie. Ale znowu trzeba uznać, że czas zależy wyłącznie od tego fragmentu trasy. Pewnie znowu pół sekundy urwane? XD
@TheSznikers: lotto mi tłumaczenie. Jeśli jeździmy wg regulaminu i (przede wszystkim) zasad motorsportowych, to nie ma cięcia. Jak wynosi, to się nauczyć. Jak tam jest dozwolone cięcie, to proszę o tym w oficjalnym komunikacie napisać, bo są jeszcze ludzie, którzy przejmują się jazdą w torze i ich wkurza, jak ktoś ma wywalone na zasady.

I to jest wstyd, że TY wrzucasz taki onboard. Byłby kto inny, olałbym - dzieciak się napalił,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@retsam84: To ile Twoim zadaniem na takim 20cm wyjeździe zyskałem? Zawsze możesz zrobić identyczny wyjazd i pokazowo nagrać aby pokazać ile to tam się urywa. Pokazać jak dzięki temu masz czas na TOP 5
Jaki problem? Przecież wg Ciebie ten wyjazd to 90% sukcesu w uzyskaniu dobrego czasu.
@TheSznikers: @dj_sasek: @DFGT: Ale ludzie, @retsam84 daje normalne argumenty, a wy wymyślacie. W regulaminie (którego tak bardzo przestrzegacie) jest zapis:

Tor jazdy jest pasem asfaltowej lub betonowej nawierzchni ograniczonej białymi liniami po obu stronach. Linie są wliczane do toru.

A tu prezes ligi wrzuca onboard gdzie nie przestrzega regulaminu. Retsam napisał, albo dajecie oficjalne oświadczenie, że można ciąć na korkociągu, bo coś tam, albo nie tniecie, bo to wbrew
@DFGT: gdzie można, a gdzie nie?

Zawsze mi to przeszkadzało i jak naśmiewali się z nazi surface, to stanąłem w ich obronie, bo przeginka w drugą stronę też jest chora. Jednak jeśli teraz @TheSznikers tak OFICJALNIE wrzuca przejazd, gdzie sobie kpi z własnych zasad, to takie coś boli i zmusza do wypowiedzenia się.

I naprawdę nie jest istotne ile wyjechał i ile zyskał. Chodzi o zasady.

@DFGT: to nie jest
@DFGT: @TheSznikers: @giebeka: @dj_sasek: niejasne zasady to prosta droga do ciągłego smrodu i kłótni w lidze i wyraźnie to widać.
Ktoś tu wrzuca filmy z innych serii jak to ścinają na potęgę, tylko jest pewna różnica. Tam przed wyścigiem jest spotkanie kierowców z sędziami, gdzie jest jasna informacja gdzie na ile mogą sobie pozwolić. I z tego co widzę wielu ligowiczów chce tego samego - jasnej informacji. Być
@DFGT: no i tamta dyskusja dotyczy innej kwestii. Mi nie przeszkadza, że na zakręcie X granicą toru jest cały obszar do pasa zieleni, albo do toru wlicza się też krawężnik. Ja byłbym więcej niż szczęśliwy gdyby była jasna informacja o tym jak wygląda sytuacja na danym torze przed/zaraz po rozpoczęciu preQQ (prosta lista zakrętów na których toru jest więcej niż normalnie) + zredagowanie tych 1-2 punktów regulaminu żeby nie były mylące.