Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania
Mirki, Mireczki. Jestem załamany. Serio. Być moze przesadzam, ale odczucia mam inne. Postarajcie sobie to wyobrazić. Co tu się od#%! to ja nie. Do rzeczy.

Jakieś 4 lata temu rozstałem się z moją już byłą żoną. Po chwili ona znalazła sobie niebieskiego z 5 samochodami i willą. Niech im się wiedzie.

Mamy syna obecnie ma 5lat i 10 miesięcy (wiek istotny w tej historii). Ona nie bierze nigdy mojego zdania pod uwagę, więc rok temu kupując mu telefon też nie wzięła (jestem temu bardzo przeciwny). Tak się składa fajnie, że mam teraz syna na weekend świąteczny. No i wczoraj wieczorem syn mój pokazuje mi telefon. Uważam, że jako ojciec mam prawo sprawdzić jego zawartość. Patrzę w galerię, a tam zdjęcia i filmy zapisane z messengera...OTÓŻ:

- JEDNO zdjęcie benisa starego gościa z owłosieniem z pokolorowanymi jajcami
- JEDEN filmik w ktorym stoi koleś w fartuszku przy grillu i jak unosi fartuch to ma takiego stojącego benisa sztucznego jak łysy z brazzers (około 40 sekund).

Młody widzi że to widzę (niespełna 6 letni chłopak) i mówi że to jakiś dziwny filmik i że chce iść spać (znam go i to reakcja obronna na stresującą sytuację). Ja próbuję zachować spokój...

Idzie spać, a ja myślę, że skoro ma to w folderze z materiałami z messengera to ktoś mu to wysłał. I sprawdzam. Wiecie kto mu to wysłał? Jego własna matka! Ciężko opisać uczucia jakie mną miotały. Złość, szok, nawet nie dowierzałem, cały się z nerwów trząsłem. Nie mogłem dzisiaj spać.

I teraz zastanawiam się co zrobić. Ona ma kupę kasy, jak zareaguję to zaraz mu telefon zabiorą i będę miał mniejszy kontakt z nim (mieszka w innym mieście), zacznie się robienie na złość, pewnie sprawa o alimenty. etc. Za to uważam że jako ojciec powinienem zareagować i zrobić mega syf z tej sprawy, bo nie pozwolę na takie coś. Jego dobro jest ważniejsze.

Czy powinienem to komuś zgłosić? Czy pogadać z nią spokojnie? Powiem wam, że strasznie mi go żal bo mądry chłopak, a siedzi tam w tym gównie i zainteresowania wychowaniem go zero z ich strony. Takie mam te święta. Nigdy bym nie przypuszczał (,)

#problem #pomoc #dylemat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 61
@AnonimoweMirkoWyznania Pomijając fakt, że sześciolatek nie powinien mieć wlasnego smartfona to wydaje mi sir, że powinieneś zareagować stanowczo ale spokojnie. Tylko #!$%@? nie wiem w jaki sposób! Ona nie rozróżnia co może a czego nie może dziecko oglądać czy może mysli, że to jest ok ? Jak myśli, że ok to trudna batalia przed Tobą Mirku. Mam syna dokładnie w tym samym wieku co Twój i nie wyobrażam sobie takich akcji.
Pozdraeiam.
Ludzie co Wy piszecie xD OP nic nie zrobi z tym. Wszyscy będą mieli w dupie bo "nic się nie da zrobic", matka wychowuje syna tłumacząc mu wprost, co to penis i pochwa itp. Screenshot dowodem? Hahah no niebardzo... screenshot nie może stanowić dowodu w sprawie. Ludzie robią zrzuty ekranu u notariusza, który im to poswiadcza i i tak nie oznacza to, że taki dowód zostanie przyjęty.