Wpis z mikrobloga

Szybkie info dla nosaczy liczących na śmierć bitcoina. Jeżeli ktoś z was uważa, że rynek kryptowalut umrze z powodu obecnych spadków to jest wielkim błędzie. Ten rynek mogą zabić tylko #!$%@? regulacje rządowe.

A wy biedaki, którzy płaczą bo nie mogą kupić nowej karty graficznej i złożyć komputera do gierek. Zła wiadomość dla was - nie będą one tańsze. Wypłaczcie mi rzekę, jak będziecie kiedyś biadolić "ach #!$%@? mogłem kupić ten bitkojn".

Pozdro frajerzy!

#bitcoin #kryptowaluty #komputery #kartygraficzne
  • 34
@butelkaznakretka: A spekulacja to nie jest cecha btc. Ma ją jakoś w kodzie czy jak wy to rozumiecie? Każdy przedmiot i waluta w handlu podlega identycznej spekulacji. Wystarczy że kapitalizacja będzie większa to wahania kursu będą mniejsze.

Ja #!$%@?ę zero myślenia, podstaw ekonomii a się wypowiada. Ma się za geniusza który widzi to czego nie widzi reszta tępaków

@RubberDiq: O #!$%@? to pojęcie to dla nich abstrakcja. Czego ty wymagasz
@butelkaznakretka: #!$%@?, niektórym nie opłaca się zainstalować terminala płatniczego w sklepie, a ty wymagasz płatności bitcoinem.
A poza tym co jest złego w spekulacji? Masz dostęp do młodego rynku, na którym jest możliwość zysku/straty 20% dziennie bez konieczności grania z lewarem i masz z tym problem?
Proponuję wrócić do epoki handlu wymiennego. Po co Ci te papierowe banknoty, które możesz zgubić albo przez przypadek wyprać w pralce...
@pawlo74: nie chodzi mi o samego Bitcoina, ale o rynek spekulacyjny. Jeżeli po kryjomu banki będą wywierać wpływ na globalne rządy to giełdy zostaną zlikwidowane, albo obrót krypto będzie tak opodatkowany, że nikomu nie będzie chciało się ryzykować. Przez to rozumiem "#!$%@? regulacje".
@RubberDiq: nie zgadzam się, że mogą zabić ten rynek. Chiny próbują zabić ten rynek i jakoś nie udaje się im to. Zabiły giełdy a rynek przeniósł się na Localbitcoins. To co Ty uważasz za "hoojowe regulacje" ja uważam za coś nieuchronnego i coś na co czekam dzięki temu wolny rynek zacznie rozwijać zdecentralizowane giełdy, które teraz już istnieją ale nie są nikomu potrzebne. Te giełdy które mamy powinny zniknąć raz na
@pawlo74: Być może masz rację. Ja podchodzę do BTC jak do każdego innego instrumentu finansowego z tą różnicą że podoba mi się bardziej dynamika tego rynku i to, że prawdopodobnie jesteśmy świadkami przełomu technologicznego i ekonomicznego.
Niemniej jednak szanuję twoje dość optymistyczne poglądy na ten temat. Jeśli faktycznie stało by się tak jak prognozujesz to nastąpił by nowy porządek świata i prawdopodobnie mielibyśmy wojnę światową. Taka zmiana sił musiałaby spowodować przetasowanie
@jan7796: Feministki to raczej walczą z wyimaginowanymi prawami mężczyzn i mizoginizmem. Ja po prostu myślę, że jeśli miałby się odbyć utrata kontroli nad światem finansjery przez banki to nie odbędzie się to na zasadzie "to już nie rządzimy? ok spoko". Zawsze dyktatorzy bronią się do ostatniej kropli krwi swoich poddanych.
@vytah: Nic nie wiesz. To celowe. Chcieliśmy małych bloków, czekaliśmy na LN które właśnie weszło. Już nie będzie czegoś takiego. Było to spowodowane hype na być i masą ludzi która weszła w krypto. Poczyta moje posty, tłumacze to codziennie. Eeeeh
@RubberDiq: A najlepsze jest to, że karty klasy premium czyli raczej dla kogos kogo stać żeby wywalić 3k na gpu nie powinno interesowac ze kosztuje teraz 3.5k.
Podejrzewam, że największy ból dupy mają janusze których tak czy siak nie stać by było na 1080 tylko max na 1050ti.