Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mireczki, wypadła mi nagła sprawa ze znalezieniem telefonu dla mamy różowej. Rodzina jest z hiszpanii, I do tej pory mama miała Wiko Gateway (upadł i sobie głupi ekran rozwalił...)

Zauważyłem (według mnie) dobre promo na #xiaomi redmi 5 plus, 3/32 z #ibuygou. 179 dolarów (144 euro, bo w euro będę płacił z pomocą Elon Muska) z wysyłką z eu, w cenę "wliczone" (darmowe) 2 lata gwarancji na terenie eu (w tym wypadku podejrzewam że Barcelona).

Dobry deal? Czy może jednak nie warto?
  • 5
@misiek735: snapdragon 625 jprdl to jest gówno a nie procesor... dobre procesory zazynają się od 821 w zwyż. Mi przy 20-40 min grania w niewymagające gry zaczyna lagować i osiągać 60`C, a potem wywyalać aplikacje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ANTYPOLAND: zapominasz że wypowiadasz się odnośnie telefonu dla osoby która nie wykorzystuje 70 procent funkcji androida. Wyobrażasz sobie aby 45cio letnia kobieta grała w gry?
@ANTYPOLAND: snapdragon 625 jprdl to jest gówno a nie procesor... dobre procesory zazynają się od 821 w zwyż. Mi przy 20-40 min grania w niewymagające gry zaczyna lagować i osiągać 60`C, a potem wywyalać aplikacje


Konsole sobie kup i przestań #!$%@?ć zielonko z #!$%@? loginem.