Wpis z mikrobloga

@cysterna: zobacz na jaką mają okazje w lokalnym sklepie motocyklowym. Za 6 stówek możesz kupić kurtkę rebelhorn/seca w standardowej cenir albo poszukać i kupić helda/modeke albo coś innego z bardziej renomowanych marek. Musisz określić do czego ta kurtka, czy ma być krótka, czy ma mieć sportowy krój itd. Często też trzeba dokupić osobno protektor pleców, a to dodatkowe 120-150 zl.
@cysterna no ja mam w zasadzie trzy kurtki więc wiesz ( ͡º ͜ʖ͡º) , zobacz w Juli,firma Vcan, bardzo porządna kurtka z dużą ilością kieszeni,ale widzę że już jej nie ma, zobacz kurtki retbike dobre jakościowo i produkowane pod Warszawą.
  • 0
@fotograf_warszawiak jestem wysoki więc na pewno długa musi być. Z tym będzie zakładam największy problem. Ale na szczęście nie jestem gruby ani też nie jestem patykiem więc chyba będę musiał pojeździć trochę po sklepach

W Juli? Tej z narzędziami?
@Kick_Ass
@cysterna tak,Jula z narzędziami ma nawet ciekawy dział motocyklowy. Kaski , buty ,spodnie kurtki bluzy itp. i to nawet niezłej jakości i cenach. Do tego często promocje są.
@cysterna: Do 8 stopni daje radę jeśli masz krótki rękawek pod spodem. Także przedziale w 8-32 stopnie możesz śmiało jeździć. Jak jest gorąco to resztę wypinasz to dopiero masz swobodę ruchów.

Na żywo bardzo dobrze wygląda. Dużo kurtek tekstylnych wygląda trochę tandetnie a ta w sumie bardzo dobrze, nawet lepiej niż na zdjęciach wygląda.
@cysterna ja juz 3 sezon w rebelhorn hiflow II. 2 warstwy odpinane, wiatrolap fajny a ta najcieplejsza na tyle ciepla ze nie jezdze w koszulce termicznej bo i tak predzej mi rece marzna wiec nie wyjezdzam ponizej 5st.
A no i ona ma suwaki na dole plus mozna kupic pasek do spodni rebelhorna i mozna ja spiac z kazdymi spodniami