Wpis z mikrobloga

Czyżby rzeczywiście Chudy Byk podpiął koparkę bitkojna pod komputery swoich łokieto widzów?
Kilka dni temu temat zaświtał mi w głowie, i oto co tutaj śmierdzi:
- inicjatywa odpalenia tibijki powstała mniej więcej z dnia na dzień, nie śledziłem go ostatnimi czasy ale z tego co pamiętam to zwykle zapowiedzi jego serwerów chwile trwały zanim tibijka ruszała, tym razem interes chudego zwinnego byka ruszył dość szybko, oczywiście cały interes z kopaniem musiał zaplanować i przygotować dużo wcześniej

- lampka zapaliła mi się podczas oglądania tego video: https://www.youtube.com/watch?v=6ZzS-TS8BG4 (4:00)
już wtedy się delikatnie zaplątał przy mówieniu o oprogramowaniu w kliencie które "wyłapuje boty" i dlatego ludzie powinni wyłączyć swoje antywirusy

- lordoza mocno przyłożył się do promocji serwera, jak wcześniej odpalał interes to miał #!$%@? i szedł streamować śmieszne telefony i omegle, teraz nagrał w/w poradnik + streamuje osobno tibie żeby trzymać ludzi z odpalonym klientem tibijki jak najdłużej

- nie wiem, sam nie odpalałem tego klienta ale sporo ludzi najpierw narzekało mu w donejtach że tibijka zamula komputer jak nigdy, a teraz już sporo osób pakuje mu wprost donejty, że byku coś tu nie gra i chyba kopiesz bitkojny moim komputerem - wszystko początkowo skipował (tak jak każdy wrażliwy donejt u siebie) a po chwili zaczął palić jana i udaje świętego
wszystko teraz na live > https://www.youtube.com/watch?v=2vV-mu1lcCo

Przydałoby się zbadać konkretnie tego klienta, przecież taka koparka podpięta pod tibie nie może być transparentna.
#rafonix #gural #patostreamy
matek697 - Czyżby rzeczywiście Chudy Byk podpiął koparkę bitkojna pod komputery swoic...

źródło: comment_1HNsVc04Di1vBSx0nX8OCNp3ugqAbvrB.jpg

Pobierz
  • 6
@THERMOKAD: czemu dziwne? xd nie chce miec spadkow widowni na swoim wiekszym kanale to zrozumiale. nie lubie lordozy ani grubasa ani calej reszty ale ty to normalnie pajacujesz. danielowi w dupe malo nie wejdziesz a u lordozy probujesz sie ciagle jakichs podstepow dopatrywac itd. spojrz lepiej na swojego otylego bozka bo wcale nie odstaje od reszty ( ͡° ͜ʖ ͡°)