Wpis z mikrobloga

@ten_login_jest_juz_zajety: Jedyne co widziałem to mały królik . Ale żona cały czas się bała że coś wyskoczy zza skał.
@ThorinOakenshield: Też się tak czułem .Ograniczenie było do 35mph ale mozna było spokojnie lecieć 60mph.Szkoda że miałem auto w automacie.
@Ravvv: Natura a przede wszystkim kolor skał w tej okolicy robią ogromne wrażenie.
@pawlucky: Zarabiam w petrodolarach .
@menelus: Natura od zawsze robiła na mnie wielkie wrażenie. Żadne
Krystians1986 - @tenloginjestjuzzajety: Jedyne co widziałem to mały królik . Ale żona...

źródło: comment_5SptnRQwkD8yfSQKbc5D4BtWFj0RcimB.jpg

Pobierz
@pawlucky: hehe .Widziałem ta puszkę. Akurta była kolejka do wjazdu i siedział ktoś w tej budce a i przy wyjeździe z drugiej strony też niby trzeba było się zatrzymać i pokazać paragon. Za to do pierwszego dnia w Zion wyjechałem bez płacenia .Ale z a to drugiego juz się nie udało.
@Krystians1986: Problem w tym regionie jest taki, że taki parków narodowych to są dosłownie dziesiątki i niestety trzeba wybierać te świetny miejsca od tych wybitnych, bo na zobaczenie wszystkich nie ma czasu. Chyba, że masz 2 miesiące czasu. Miałem ten park na liście, ale przez 3 tygodnie na tripie SF-LA-LV + parki po drodze i w okolicy po prostu nie zobaczysz wszystkiego. Aczkolwiek zobaczysz tak wiele, tak różnorodnych rzeczy, że nie