@BDJQP:

średnio, pewnie nie zrozumiałeś dokładnie o co chodzi w tym zakładzie jeśli się zastanawiasz :)

Zrozumiałem (chyba), specjalnie podpytałem panią w "okienku" ;)

Niemcy muszą wygrać jedną połowę i wygrać drugą, każda jest rozpatrywana osobno. Czyli muszą paść minimum 2 bramki: 1:0 w pierwszej połowie i 1:0 w drugiej (i oczywiście inne konfiguracje które zapewniają zwycięstwo w jednej i drugiej połowie). Tak?
@Farquart: Tak, dobrze to zrozumiałeś. Bo i w sumie czego tu nie rozumieć? :)

Niemcy grają tak, że jak strzelą bramkę to nie cofają się całą drużyną, tylko dążą do strzelenia kolejnej. ALE. Ale to jest półfinał i jak było widać w ostatnich meczach, im stawka wyższa, tym bardziej drużyny nastawiają się na popełnienie najmniejszej liczby błędów, mniej ryzykują. Myślę, że 6:0 dobrze to oddaje. Ja bym nie ryzykował.

Jeśli Niemcy
@parachutes:

Bo i w sumie czego tu nie rozumieć?

Jedno czego można nie rozumieć (i dlatego przepytałem panią), to czy mecz 1:0 (gol w pierwszej połowie i taki też ostateczny wynik) spełnia kryteria "wygranych obu poł.". Na logikę powinien, a jednak nie ;)

@Farquart: Polemizuję! Nie ma możliwości, by prowadzenie mniejszą liczbą niż 2 bramkami spełniało warunek wygrania obu połów. 1:0 nie spełnia tego warunku. Jak już patrzymy z punktu widzenia logiki :P
@miknan:

Prawdopodobne na tyle, na ile pokazuje kurs

Wiadomo, że im wyższy kurs, tym większe ryzyko. Ale no risk, no fun ;)

Oczywiście pakując większą kasę lepiej zagrać "bezpiecznie" i emocje będą podobne. Ale ja mam ochotę zaszaleć niską stawką ;)
@Farquart: Tak zgadza się. Ale jedynym typem który postawiłbym na ten mecz jest Over 2,5 czyli powyżej 2,5 bramki w meczu (np. wynik 3-0, 2-1, 2-2 itp.). Poza tym nie stawiałbym nic innego ponieważ niby Niemcy to solidny zespół ale dali sobie wcisnąć ostatnio 2 bramki przez Greków. Włosi natomiast mają myślę zdecydowanie lepszą linię obrony niż Grecja. Poza tym Włochów w tym turnieju prześladuje straszny pech. Co rusz to słupek

Nie kwestionując Twojej wiedzy piłkarskiej, która jest o niebo wyższa od mojej, to pozwolę się nie zgodzić :)

Logicznie, przykładowo: Niemcy strzelają 1:0 w pierwszej połowie i to ostateczny wynik.

- kto wygrywa w pierwszej połowie? Niemcy (1:0)

- kto wygrywa
@Farquart: Owszem u buków musisz wygrać obie połowy poprzez strzelenie kolejnej bramki. W piłce nożnej trudno popłynąć na regulaminie, ale jak ludzie grają w baseball, koszykówkę itd. to nawet na O/U można się przejechać jak się nie wczytasz w to co konkretny buk rozumie przez to.