Wpis z mikrobloga

@ldldld3: wiesz, po czymś takim co tam się odstawiło, lepsze to. Przecież tam wywaliło takie szambo, że lepiej znaleźć nową ekipę, i rozpocząć prawdziwą pracę niż bawić się w fochy, kradnięcie kont i publiczne pranie brudów.
@buddookan: w skrócie. Dark czyli założyciel wszystkiego pokłócił się z grupą. Ogólnie planował zmienić nazwę, przepisać wszystko żeby prawnie było ok i odejść. W międzyczasie zabrano mu fb, napisali tam że to on jest źródłem zła itd. Dark miał konto na yt, które było na jego prywatnym mailu. Oczywiście wykorzystano to, robiąc z Darka złodzieja konta na yt.
Potem obrzucanie się gównem z strony ludzi odpowiedzialnych za fb. Stawianie Darka jako
@Turboknot: @buddookan: Strasznie jednostronne tłumaczenie. Według tego co mówi druga strona (i nie tylko chodzi o tych co rządzą teraz fb itd., ale np wypowiadał się grafik z tamtej ekipy) teraz Dark ma wszystkich w dupie i za plecami robi od zera Dzieje i kompletuje nowy zespół.
@marv0oo: pewnie tak, chociaż wersji 2 strony jakoś nigdzie nie widać. To co napisałem czerpię od osób, które wg siebie samych w sprawie przyjęły pozycję neutralną. Jeżeli jest inaczej chętnie zobaczę to.
@Turboknot: Wersji drugiej strony nie ma, bo druga strona w przeciwieństwie do pierwszej nie jest jedną osobą z dostępem do największego medium - yt. Ci więksi z 2 grupy piszą na fp dziejów, ale ci mniejsi typu graficy piszą po forach, w komentarzach na yt itp. Są bardziej rozproszeni i mają różne (z tego co widzę w większości negatywne) spojrzenie na 1 stronę.
@marv0oo: w sumie to na fb widziałem napuszczanie ludzi an Darka, i ogólnie zamiast przedstawić rzeczowo sprawę, raczej pranie brudów. Poza tym film, gdzie negowali wszystkie wypowiedzi pana Raka (kimkolwiek on tam jest). Po prostu aktualna sytuacja stawia Darka na trochę lepszej pozycji niż innych. Niestety prawdę znają tylko osoby będące bezpośrednio z tym związane. Chociaż sam fakt, że Dark chciał przekazać wszystko związane z dubbingiem nowym twórcom, świadczy o nim