Wpis z mikrobloga

Raz na jakiś czas pojawiają się tu dość śmieszne wpisy, gdzie ktoś wrzuca jakieś zadanie, potem z jakiegoś powodu zaczyna się nagonka wykopowych omnibusów o tym, że jest ono bardzo łatwe i autor debil pewnie chodzi do szkoły specjalnej (powodem pewnie jest zwietrzenie okazji, żeby się jakoś w końcu dowartościować), a na końcu okazuje się, że te omnibusy niestety nie zrozumiały jednak treści zadania i robiły wszystko źle. Szkoda, że te wpisy często znikają, ale udało mi się zachomikować jeden z nich ku pamięci ( ͡° ͜ʖ ͡°) #matematyka
kolnay1 - Raz na jakiś czas pojawiają się tu dość śmieszne wpisy, gdzie ktoś wrzuca j...

źródło: comment_wVk4D3nXqyJ6182DIRzqVTKgDV9W4xPr.jpg

Pobierz
  • 5
@kolnay1: Takie omnibusy są najlepsze. Ode mnie:
Przeglądając tag #matematyka natrafiam też na ludzi, którzy swoim wysublimowanym eleganckim trudnosłownym z dupy słownictwem próbują tłumaczyć gimnazjaliście z matematycznym problemem proste zagadnienie przy pomocy bardzo skomplikowanej konstrukcji rodem z podręczników uniwersyteckich. Widziałem to tyle razy, że nawet przestałem się zastanawiać dlaczego takie rzeczy mają miejsce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Też przykrą sprawą jest, że takie omnibusy nie potrafią dopuścić
@Bellie: A czemu po odjęciu 200 miałoby być mniej niż 200 żeby było dobrze? Odpowiedzią tutaj są wszystkie te dni kiedy liczba oczekujących się nie zmniejszyła w stosunku do dnia poprzedniego, spróbuj sobie przeanalizować polecenie na spokojnie.