Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
To był mój trzeci Silesia Beer Fest i ostatni za razem.

Byłem dzisiaj i wnioski są następujące:
– ceny bardzo wysokie, na niektórych stoiskach 0,4 za 20 złotych, serio?
– organizacja do dupy, miała być ciekawa prelekcja, która się jednak nie odbyła, ani be, ani nie, ani przepraszam, ani #!$%@? od organizatorów.
– festiwal staje się popularniejszy z roku na rok, galeria szybu Wilson robi się już za mała, kolejki straszne, tłok, ścisk, kolejka do kibla jak za komuny pod mięsnym, miejsc, gdzie można usiąść i odpocząć zdecydowanie za mało (i z roku na rok coraz mniej).

Reasumując — odradzam.

#silesiabeerfest #craftbeer #browarhipster #pijzwykopem #katowice #piwo
Pobierz rotanrebug - To był mój trzeci Silesia Beer Fest i ostatni za razem. 

Byłem dzisiaj ...
źródło: comment_6MPGvHw4mZuKFSKqoIFWmUS0cvN6GA2l.jpg
  • 10
@rotanrebug: Ja sobie w tym roku darowałem, z kilku tu wymienionych i też z kilku swoich powodów. Przede wszystkim uważam, że słabo się organizatorzy starają i browary są średnie (nie przyciągną nikogo, kto już trochę w tym siedzi). Kupa ludzi wynika z tego, że nie SBF jest popularny, tylko dlatego, że kraft jest. W tym roku pierwszy raz zdecydowałem się na BGM, zobaczymy czy mi się spodoba ta formuła.
@rotanrebug: Organizacja trochę byle jaka. Coś na zasadzie rozłóżmy stoiska, dajmy kilka ławek i niech się dzieje. Jedno wystąpienie z opóźnieniem, a drugiego wcale. Później chyba zabrakło playlisty i nie było muzyki przez jakiś czas. Może dzisiaj będzie lepiej, ale wczoraj trochę się zawiodłem.
@spenser: Lane średnio to 0.3 za 8-12 złotych, 0.5 za 12-16. Butelka po 10-16 złotych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RomeYY: nie kupiłem wczesniej, więc tym razem wziąłem na pamiątkę.
@jamtojest: wiesz, jeśli browar Jura, który mam wrażenie z kraftem ma coraz mniej wspólnego (ich piwo w Kauflandzie po 4 złote) próbuje mi ożenić pilsa za 2 dychy, to dla mnie to jest czysta chęć "nachapania" się ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@NieNajgorzej: zgadza się, szkoda, że nagłośnienie do dupy było.
@NorskArisk: jeśli jeszcze nie