Wpis z mikrobloga

#python #django #webdev
Właśnie uczę się pisać apki webowe w Django. Wydaje mi się, że najlepszą nauką jest wzorowanie się na czymś i pisanie funkcjonalnej aplikacji. Najlepiej takiej, gdzie jest już jest już gotowy kod do wglądu np na github'ie. Znalazłem jedną z takich stron https://www.djangosites.org/with-source/ .Teraz takie pytanie. Zna ktoś jakieś podobne strony oferujące podobne rzeczy z gotowym kodem źródłowym do Django ?()
  • 3
  • Odpowiedz
Zna ktoś jakieś podobne strony oferujące podobne rzeczy z gotowym kodem źródłowym do Django


@arlen666: No ale po co? Znalazłeś już jedno, które ma i tak więcej przykładów niż ci to kiedykolwiek potrzebne.

A najlepszą nauką jest moim zdaniem odwzorowywania funkcjonalności jakiejś apki bez zaglądania w jej kod źródłowy podczas pisania. Dopiero po zakończeniu fajnie jest popatrzeć i porównać jak ktoś to rozwiązał i czemu inaczej niż ty oraz które rozwiązanie
  • Odpowiedz
@arlen666: myślę, że w zapasie możesz mieć tą bardzo dużą ilość apek która jest wrzucona na github, gdybyś ich faktycznie potrzebował to tylko ich trzeba tam poszukać
  • Odpowiedz