Wpis z mikrobloga

Zamknięty w czterech ścianach po przeprowadzce mam dużo czasu na przemyślenia. Pamiętacie ten turniej #mirkovolt czyli turniej który miał sprawdzić czy jestem w stanie zorganizować coś co zapadnie w pamięci całemu wykopowi. Turniej sam oceniam 6/10 błędów sporo ale jak na pierwszy raz to i tak wyszło w miarę ok. Teraz wiele osób pyta kiedy kolejny turniej, czy będzie kolejna edycja itp. Odpowiem wprost.
Nie powiedziałem ostatniego słowa. Mam w planach kilka turniejów jednak teraz jest mały problem finansowy i techniczny . Więc w tym miesiącu się chyba wycofuje. (planowałem jakoś na marzec/kwiecień CS 1.6) na serwery mnie nie stać, nagrody też trzeba jakieś zakupić, kasy niestety sakiewka na razie pusta.
Mam teraz sporo czasu więc będę myślał o tym wszystkim.
Dzisiaj @Asymilat zapytał mnie czy wezmę udział w niedzielnym turnieju, w sumie wtedy uświadomiłem sobie że mnie na graniu nie zależy, nie daje mi to satysfakcji. Satysfakcja przychodzi z tego że ktoś przychodzi i mówi @Krx_S odwaliłeś dobry turniej.
Powiem jeszcze jedno, zakładam tag #turniejowywykop będę tu pisał o planach zapisach itp.
Będzie również kanał discord przeznaczony tylko dla osób które chciałbym pomóc.
Wiem też że w przyszłości chciałbym wyskoczyć poza sferę wykopu i zrobić turniej ogólnopolski.
Wszystko chyba już napisałem... Chyba.
Osoby chętne do pomocy/współpracy/mające wnioski i pomysły zapraszam na PW.
Użyje tagów #grajzwykopem #staregry #gry
Mam nadzieję że uda się odłożyć jakąś kasę na te wszystkie plany i spełniać siebie.
Dziękuję wszystkim którzy doczytali do tego miejsca
Dobranoc
  • 11
@Krx_S odwaliłeś dobry turniej :) No i dzięki wam została dodana do gry komenda -pass, która chroni przed wejściem do lobby osób nieupoważnionych. Przyczyniliście się do rozwoju samej gry ;)