Wpis z mikrobloga

Bombel siedzi już osrany w tej furce, bo 2/4 czatu pisze że to fake... jak sam wie dobrze, że dzieciaki idą za tłumem i zaraz każdy będzie miał w ich klauna wyje^bane i skończą się przyrosty dla 3 potęznych jupiterów... tfuu sory, 3 kur^wy żerujące na dzieciakach.
i te gadanie...
"najważniejszy jest sub i dzwonek, bo wtedy jesteście na bierząco"
"dawajcie lajka Michałowi dobry chłopak"
"wchodzcie na kanał Medusy i DJP"
Ludzie to trzeba zniszczyć, zanim zacznie chodzić z klatą do przodu mówiąć "masnoo was #!$%@?^ołech niy?"
@BOXDEL za 40k ładnie sie bawisz w tym Koszalinie?
#boxdel
#danielmagical
#patostreamy
  • 16
taki wielki fan ze mnie Tucznika


@MGBBR: Wkleiłbym Ci wszystkie Twoje wpisy, w których go chwalisz, ale szkoda mojego czasu na dalszą rozmowę z płatnym trollem (mam chociaż nadzieję, że nie robisz tego za darmo).

Gdy Twój idol odgrywał udawaną szopkę z duchami to praktycznie srałeś ze szczęścia. Gdy podobny teatrzyk (ale na większą skalę i wymagający większego wysiłku/przygotowań) robi Boxdel i Medusa, to krytykujesz i wyśmiewasz.

Ja przynajmniej mam w
@vegeciak: bardzo chętnie bym zobaczył moje wpisy chwalące Tucznika? bo nie wydaje mi się, żeby którykolwiek był owym "chwalącym"
aż zajrzałem na moje wpisy i jeżeli tą propozycję traktujesz jako pochwałę dla Tucznika to nie wiem jak mam sie do tego odnieść...
musiałbyś to samo pisać każdemu, kto dawał propozycje i każdemu co polajkował tego posta... jedyne czego oczekuje to dymów, nie jestem tutaj niczyim fanem. to tyle ode mnie.
@MGBBR:

Nie no gratuluję @daniel-zwierzynski , udało ci sie przywołać ducha... ale #!$%@? żeby trans-zozo to już przesada ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Wtedy nie pisałeś, że teatrzyk z duchami to nudna, fejkowa rozrywka dla gimbusów (tak jak to robisz teraz).

A tu widać, jak zachęcasz go do organizowania kolejnych udawanych szopek dla dzieciaków, tym razem z trumną w roli głównej:

trumna wyszła od jednego z wykopków, dodałem
jeżeli tą propozycję traktujesz jako pochwałę dla Tucznika to nie wiem jak mam sie do tego odnieść


@MGBBR: Edytowałeś posta, więc odpowiem.

Z jednej strony wyśmiewasz poszukiwania fejkowego klauna przez Boxdela/Medusę/DJ'a, nazywając to rozrywką dla gimbusów.
Z drugiej czynisz starania i zachęcasz grubasa do zorganizowania równie dziecinnego, udawanego teatrzyku z trumną w roli głównej.

Brawo Ty!
@vegeciak: () tak określe argumenty
1. To ironia, nie pochwała
2. > trumna wyszła od jednego z wykopków
JEDNEGO Z WYKOPKÓW, to nie była moja propozycja
moje były te które są napisane przed tymi, które są proponowane przez WYKOPKÓW
nie mów mi, że nie chciałbyś zobaczyć KSW Baobaba vs Arsen
ja rozumie wszystko gdybym chwalił, zachwycał i każdy mój wpis był tylko o Tuczniku.. ale to co
@vegeciak: > nazywając to rozrywką dla gimbusów
nigdzie tak się nie wypowiadałem
Ty sobie wymyślasz te argumenty? bo trochę śmieszne to sie robi :)
żegnam, bez odpowiedzi już z mojej strony nie będę marnował czasu na to co sobie ubzdurałeś
@MGBBR:

dodałem posta w którym czekałem na propozycję i oczywiście uwzględniałem to co pisali


Wtedy nie pisałeś, że udawany teatrzyk z duchami/trumną to żenująca rozrywka i nie warto tego uwzględniać. Chętnie przekazałeś wszystkie pomysły swojemu idolowi. Dopiero, gdy podobny pomysł (ale w lepszym wydaniu) zrealizowali inni streamerzy, zaczynasz to wyśmiewać. Brawo Ty!

Nazywasz ich 3 kur*ami żerującymi na dzieciakach. Kim w takim razie jest tucznik, z którym jesteś w kontakcie i
@vegeciak:
1. Teraz też tego nie napisałem
2. Twoje wpisy wyglądają jak prawnicze przemówienia, albo co najmniej jakbyś skończył polonistykę
szkoda tylko, że wmawiasz samemu sobie że jestem jakimś "kontakcie" z Tucznikiem... wkleiłbym Ci tutaj screena na którego wysłałem.. wspominając o tym zresztą w moim innym wpisie na którego mi nie odpisał a wręcz nawet nie przeczytał :D tak samo jak ślepo przeszedł obok posta w którym owe pomysły mu "podsunąłem".