Wpis z mikrobloga

#haxballadamovsky #haxballajz
@Adamovsky zostaje wyrzucony z turnieju #haxball9. Robię to, ponieważ @Lajz podszywał się pod niego i grał na jego nicku.

8 marca późnym wieczorem przeglądając tag haxballmecz zauważyłem link do meczu @Adamovsky vs @Przem10. Wszedłem na room wiedząc, że to będzie ciekawe spotkanie na wysokim poziomie. Tak się składa, że mecz hostował @Adamovsky, dzięki czemu byłem w stanie podejrzeć jego adres IP. Tak też zrobiłem. Po konsultacji ze znajomym administratorem ligi haxballa thehax.pl, dowiedziałem się, że IP użytkownika @Lajz na tymże forum było zgodne z IP osoby która grała przeciwko @Przem10.

10 marca poprosiłem @Adamovsky o dostarczenie mi dowodów że to on grał w meczu, jednak jego tłumaczenia były niewystarczające żebym mu uwierzył. Twierdził, że grał u @Lajz na komputerze, w co byłbym w stanie uwierzyć gdybym dostał jakiś dowód, ponieważ wiem, że znają się też poza wykopem. Dowodu że to on grał jednak nie otrzymałem.

Niestety dla niego @Lajz sam się do tego przyznał podczas rozmowy na Gadu-Gadu chwilę po meczu.

Jego miejsce w grupie H zajmuje @Zyvalt. Mecz z @Przem10 zostanie powtórzony.

@Lajz twierdzi, że grał tylko ten jeden mecz, tylko...
camillo1128 - #haxballadamovsky #haxballajz 
@Adamovsky zostaje wyrzucony z turnieju...

źródło: comment_QLrLogajU341uLycDWOvk4NVrvNzsaFk.jpg

Pobierz
  • 20
@camillo1128 masz dowód, że to nie ja grałem? Mam dostarczyć dowód, że to ja siedziałem przy laptopie (Samsung rv511), nie wiesz jaki, ja też nie wiem, zdjęcia sobie nie zrobiłem. Ale rozumiem, że ty dysponujesz zdjęciem, @Lajz grającego na moim koncie?