Wpis z mikrobloga

Ale mnie rozwala hipokryzja wykopków aż muszę swój własny wysryw napisać bo aż xD
-Ktoś napisze, że gry promują przemoc itp. to wykopki od razu

kurła jak tak możesz, to nieprawda, karzdy ma swój rozóm, to nie wina gier

a kilka minut później

kurła te rapery tylko o tych narkotykach, ruchaniu i hajsie, dzieci demoralizują hurr durr

kurła wszystko brzmi tak samo, ciongle te same piosenki w radio kwiiiiiiiiiiii

kolejne kilka minut później

a se posłucham po raz miliardowy queen(ulubiony zespół wykopków), najlepiej utworu crazy little thing called love

bo przecież nikt się nie czepia utworów o miłości, ta tematyka w ogóle nie była poruszana w muzyce pierdyliard razy częściej niż raperzy nawijają o hajsie, to hajsu się czepiajmy, bo przecież kult pieniądza taki płytki a miłość taka głemboka!!!!!!!
I jeszcze najlepsze jest to, że tym narzekaniem sami ich promujecie, bo gdyby nie te wysrywy fanów prawdziwej muzyki na wykopie to w życiu bym się nie dowiedział kto to jest young multi, ludzie go wyzywacie go od debili i jeszcze mu kabze tym samym napełniacie, więc kto tu tak naprawdę jest debilem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Albo kolejny przykład idiotyzmu, wyzywacie ciągle prawie każdą współczesną muzykę od muzyki dla gimbów xDDDDD
To teraz sobie przypomnijcie w jakim wieku wy zaczęliście słuchać swoich ulubionych wykonawców? Jak mieliście lat 15-20 czy jak byliście starsi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Istnieją nawet badania pokazujące, że najczęściej gust muzyczny kreuje się w młodym wieku i jeśli usłyszymy jakiś utwór za młodu to zostanie z nami na długie lata ale co z tego i tak w prawie każdej dyskusji o muzyce jest to samo

kurła twoja muzyka to jest dla gimbów a moja to jest ambitna i jestem mondry bo jej słucham a ty jesteś głupi i moja muzyka jest najmojsza

xDDDD
I nie tylko z muzyką tak jest, bo w dyskusjach o grach, serialach czy filmach jest podobnie

kurła to jest dla gimbów

wszystko dla gimbów!!! onnen1n1n1ne!!!

xDDDDDDD
no dyskusje na wykopie w pigułce, brak ci argumentów? Jeb argumentum gimbusum i dyskusja wygrana.
#takaprawda #muzyka #rap #januszemuzyki #zalesie
  • 16