Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#mirabelkopomusz #kosmetyki #depilacja
Depilacja miejsc intymnych - jestem zmęczona goleniem maszynką. Jeden dzień jest gładko a na drugi dzień już ostry jeżyk, natomiast zgolenie takiego jeżyka wiąże się z masą podrażnień. Pewnie znacie to z autopsji.
Jaka alternatywa? Na chwilę obecną na lasery mnie nie stać.
A kremy do depilacji? Stosowałyście? Dają radę? Jakie konkretnie? Chciałabym być tam gładka za każdym razem, kiedy widzę się z ukochanym.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 30
@AnonimoweMirkoWyznania Akurat bycie gładkim nie jest zdrowe dla skóry i niczym oprócz lasera nie da się osiągnąć tego efektu. Maszynka podrażnia, krem do depilacji ma trwałość identyczną jak maszynka, wosk sprawia że włosy będą wrastać (o ile na nogach nie jest to jakiś większy problem, to w miejscach intymnych już tak). Trzeba się przyzwyczaić że nie można budzić się codziennie z gładką skórą. A jeśli już koniecznej chcesz się katować, to po
@AnonimoweMirkoWyznania powiem Ci, że ja próbowałam wszystkiego, maszynek, kremów, past cukrowych, zwykłego wosku i wosku Lycon. Ten ostatni jest to prawdziwe objawienie, boli dużo mniej niż pasta i zwykły wosk, co prawda jest szansa na wrastanie włosków, ale jeśli się regularnie peelingujesz i nawilzasz, to nie uprzykrzy Ci to życia. Ja u siebie płacę 100 zł za jeden zabieg, jeśli robisz to regularnie to za każdym razem ból jest mniejszy. Plus tych
@AnonimoweMirkoWyznania efekt jaki chcesz osiągnąć da tylko laser. Niestety. Myślę nad tym od długiego czasu czy wreszcie nie uzbierać kasę na to. Gole od lat, codziennie jest jeżyk. Brunetka here.
Próbowałam depilacji - wzrasta nie, wosk nie próbowałam ale dla mnie to to samo. Golenie od lat. Koszt lasera to niestety 300 zł razy 5. Może jak jakiś grupon się trafi to będzie trochę taniej ale to i tak sporo.
Hagrid: Moja była dziewczyna na początku naszego związku się goliła, ale tak jak napisałaś - to wiąże się z podrażnieniami i może dojść nawet do grzybicy. Tak się złożyło, że ja nie lubię jak to miejsce jest wygolone, a bardziej trafia w moje gusta "boberek", dlatego się nie goliła a przystrzyżała co jakiś czas. Jej pusia była zdrowa i ja byłem zadowolony. Boberek nie jest zły jeśli jest zadbany.

Zaakceptował: Zkropkao_Na
@DreyfuS być może masz rację. Zrobiłam sobie pachy, 4 zabiegi zamiast 5 lub 6 i odrastaja ale jest ich bardzo mało, są delikatne i miękkie a nie sztywne grube druty jak były wcześniej. Podejrzewam, że bikini będzie to samo. Dla mnie to już coś. Mam grube czarne włosy zwykle tam gdzie nie chce ich mieć..
@DreyfuS jestem brunetką, z tego co pamiętam to blondynkom laser jest odradzany jako nie skuteczny. Pani w laserach jak zobaczyła kolor i grubość włosów powiedziała, że spoko damy radę bez problemu. Ale podkreśliła, że raz w roku powinno się zrobić taką akcję przypominającą. Żałuję, że nie poszłam na ten 5 i 6 zabieg ale i tak od lat jest niebo lepiej. Robiłam to z 6 lat temu. Włoski dalej delikatne i cienkie
@Ozdoba Może to był IPL? To jest tańsza metoda i nie jest tak skuteczna. Koniec końców lepiej tę kasę wydać na laser i mieć spokój. Po IPL nawet po 10 zabiegach będą Ci odrastać włoski.