Wpis z mikrobloga

czy ktos używa #iptv od plusx.tv ?
ich strona jest chyba tylko w wersji rosyjskiej i średnio wiem jak zamówić pakiet testowy (na maila jak na razie nie odpisali).
jakaś alternatywna droga kontaktu mile widziana :)
  • 13
@qbek: wlasnie rano po 2 tygodniach od wyslania kasy dostalem dostep.... wyslalem skrillem 4 dolce i nie bylo w ogole z nimi kontaktu.

Żeby ci zaoszczedzic czasu. Wejdz na ich strone i zaloz konto po zalogowaniu bedziesz mial adres gdzie przelac kase. Po przelewie wchodzisz na ich live czat ale uwaga tylko rano. Po 10 oni nie odpowiadaja caly dzien.... nawet jak widzisz ze ktos jest online to i tak nikt
@johnmorra: czekałeś 2 tygodnie na aktywację konta?! rozumiem jednak że konto "od dziś" jest ważne przez miesiąc?
czy to kwestia skrilla czy też oni tak fatalnie wolno działają? czy PayPal dałby dostęp "instant"?
@qbek: to nie o to chodzi. Maja jakis tam #!$%@? system ze wyslasz im kase i musisz ich poinformowac ze wyslales. Nie ma automatu po prostu zlaczonego z twoim kontem na stronie i balans sie nie aktualizuje.. 2 tygodnie czekalem az sie ktos do mnir odezwie. Dopiero po tym czasie gosciu mi zaktualizowal balans na koncie i moglem sobie wybrwc pakiet
@qbek: skype to maja u góry w lewym rogu. i nikt na niego nie odpowiada tak samo... kontakt jest tylko z rana przez ten live chat rano czyli jak o 7 pisalem to mi odpisali...