Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki,
#chwalesie Acerem i5-7200U, 8GB, 256 GB SSD M.2, +intel HD Graphics 620, NIDA GeForce MX150, Windows 10. #komputery

Kilka tygodni nie mogłam się zdecydować, potrzebowałam mobilnego laptopa, który będzie żył wiecznie ( ͡º ͜ʖ͡º) przerzuciłam się z kilkuletniej Toshiby Satelite i czuje się jak w niebie. Mam wrażenie, że czyta w moich myślach, poza tym jest bardzo ładny, wmiare lekki i aluminiowy. ( ʖ̯)
źródło: comment_pME6u1aYxKdeQA6o7Ts41K4Xy5AmeNkJ.jpg
  • 28
@wytrzzeszcz W takim lapku i tak ciężko mi jest wyobrazić sobie zastosowanie dla 20GB ramu, bo tyle teoretycznie wejdzie, ale i tak zgadzam się.

A ten klawisz to beka, rok temu w jakimś Acerze też miałem go w tym miejscu. W pierwszej kolejności po postawieniu systemu trzeba zmienić sposób jego działania xd
Taki sam rak to małe strzałki góra /dół.
@krabat: Strzałki to tam jeszcze (to samo miałem w starym HP)
a żeby nie było to zanim przyzwyczaiłem się do klawiszy po bokach strzałki w górę to miesiąc miną na przeklinaniu (ten po lewej przenosi na poprzenią stronę)
@wytrzzeszcz W sumie słaby w tych lapkach jest jeszcze brak możliwości kupna wersji bez systemu operacyjnego, ale nawet z Windowsem w zestawie są nieźle wycenione.

@zagajkaa Jaka tam jest rozdzielczość ekranu?
@FxJerzy Sprawdzałeś może tego lapka w wersji z tym i5? Ciekawi mnie jak trzyma taktowania pod obciążeniem. Sam nie miałem okazji odpalić żadnej gry.