Wpis z mikrobloga

Pytanie do Mireczków i Mirabelek, czy jeśli umawiasz się na drugą randkę z dziewczyną to moralnie akceptowalne w tym samym czasie jest kontynuowanie korzystania z tindera? Nie interesują mnie przelotne znajomości ani seks na pierwszej randce, więc nie ma ryzyka, że na środę ustawię z pierwszą w we wtorek puknę inną.

Przyznam, że szczerze mówiąc mam pewne wątpliwości :D

#tinder #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 14
@ihaha: randka randce nierówna, relacje nie wyglądają tak, że zdobywasz jakąś brameczkę i od tego momentu zamykasz się w drugim człowieku. Wszystko zależy od waszego podejścia; jeśli tinderowanie to poznawanie nowych ludzi i rozmowy o całym świecie - jest to moralnie czyste i niepotrzebnie aż tak analizujesz. Ale jeśli namiętnie szukasz jakichś alternatyw, to pomyśl, że po drugiej stronie jest jej rozgadana koleżanka i wtedy powinno być łatwiej o osąd (
@ihaha: Według mnie całkowicie akceptowalne, przecież nie jesteście razem, dopiero się poznajecie. Zresztą druga randka ? XD przecież to całkowicie obca osoba w sumie, nie znasz jej, jeszcze nie wiesz czy nie jest mówiąc prosto #!$%@? i nie będziesz chciał jej znać. skąd u ciebie jakieś wnioski, że coś was łączy już ?
@ihaha: imho jeżeli chcesz zbudować trwały związek to masz właśnie wybierać, a nie brać pierwszą lepszą bo okazuje ci zainteresowanie, bo do tego najwidoczniej się to ogranicza, druga randka i już uważasz, że nie w porządku może być poznawanie kogoś nowego ;) Jak możesz spotykaj się z jak największą ilością, poznawaj, zobacz z kim ci się najlepiej spędza czas.

Ja np teraz miałem kilka dziewczyn które widuje prawie codziennie na oku.