Wpis z mikrobloga

  • 2158
Drogie Mireczki, potrzebuję pomocy!
Idzie wiosna i balle zaczynają się rozmnażać. Niedługo przestaną mieścić się na półkach. Więc robię #rozdajo jednego z Polandballi(po prawej stronie, na dole).
Zasady proste:
1) Plusujecie wpis
2) Ci, którzy założyli konto po dodaniu mojego wpisu, udziału w rozdajo nie biorą
3) Wyniki rozdajo w poniedziałek o 21.38
4) Będzie mi bardzo miło jeśli zaobserwujecie mój tag - > #bulbaszkaball I polajkujecie moją stronę na fejsbuku FB
Życzę miłego dnia,
Wasza Bulbaszka
Bulbaszka - Drogie Mireczki, potrzebuję pomocy! 
Idzie wiosna i balle zaczynają się ...

źródło: comment_XkVuTr7HzmlZQn6SDZJiVdG3JJlChmAP.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • 0
@Dakkar Szanowny Panie Dakkarze, szydełkuję od 7 lat i robiłam ball'e na długo przed tym jak pojawiłam się na wykopie więc "sugerowanie się" jest trochę na wyrost ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Bulbaszka: Nie chodzi o to jak długo, tylko o samo podobieństwo wzorów, jak np. damskie oczka, które moja dziewczyna opracowała sama i nie są one wzorowane na komiksie. Nie widzimy nic złego w robieniu countryballi przez inne osoby, tylko w kopiowaniu naszych prywatnych wzorów na sprzedaż.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dakkar ktoś chciał takie oczka, to zrobiłam. Wykazuje się pan hipokryzją zarzucając kopiowanie, gdy po pojawieniu się na wykopie zdjęć mojego Geralta i kucharza-Włocha, znaleźć można było klony moich rozwiązań.
  • Odpowiedz
@Dakkar: koleś, co ty się tak do atakowania dziewczyny zabrałeś? Daj jej w spokoju szydełkować, a sam zabierz się za swoje szydełkowanie.

I jeszcze specjalnie robisz grafiki żeby udowodnić swoje racje (nie do końca je udowadniając bo tego Wieśka to ewidentnie zerżnąłeś - śledzę tagi wiedźmiśkie). Żenua.
  • Odpowiedz