Wpis z mikrobloga

Mam podpiętą debetową kartę Mastercard BZWBK i gdy próbuję doładować konto Revolut np.100 zł - to wyświetla mi "Opłata 1,29zł" i generalnie dla każdej kwoty ponad 1%. Dlaczego? Wydawało mi się, że zasilenie konta kartą debetową powinno być bezpłatne (?)

#revolut
  • 10
Tak doładowuję w pln. To jest karta debetowa podpięta do konta firmowego. Dzwoniłem do #bzwbk i podobno bank nie ma nic wspólnego z tą opłatą - jedynie w przypadku przelew24 doliczają stałą opłatę 50gr i to jeszcze byłoby do przyjęcia...
@m___w: nie ma szans na czat z "żywym człowiekiem" :( Może innym razem spróbuję ponownie. W międzyczasie zamówiłem w #bzwbk kartę debetową do osobistego konta "Jakie Chce" - jak tylko dojdzie to sprawdzę, czy też jest opłata - być może tak jak piszesz, to kwestia "karty firmowej". Pozdrawiam
@m___w: Jednak ktoś się odezwał na tym czacie i udało mi się ustalić, że - tak jak pisałeś - jest to związane z "business card". Natomiast osobista karta - którą dzisiaj zamówiłem w #bzwbk, powinna być już całkowicie bezpłatna. Mam nadzieję, że długo nie będę musiał czekać na nową kartę i szybko uda mi się to ostatecznie zweryfikować. Pozdrawiam