Wpis z mikrobloga

apple robi animowane emotki - gowno! samsung to kopiuje - zajebiste!

apple robi wciecie w ekranie - #!$%@?!! armia ksajomi podobnych to kopiuje - ale to swieze!
apple usuwa port sluchawek - dramat! zdrada! goofhone i ksajomi usuwaja gniado - komu to bylo potrzebne!
apple robi nieotwieralne telefony - zamach na kase! ksajomi i szajsung robia to samo - to jest swieze!

No idealnie wręcz przedstawiles, jakimi innowacjami może się pochwalić Apple
A nie można po prostu korzystać z telefonu i systemu jaki nam odpowiada zamiast walić konia pod detale ledwo różniących się od siebie telefonów i toczyć żenujące wojenki iOS vs Android? Miałem iPhone 6s, teraz mam Moto Z i mimo, że Apple robi dobry sprzęt wolę Androida, a w szczególności Motorole.

Problemy pierwszego świata...
apple robi animowane emotki - gowno! samsung to kopiuje - zajebiste!

apple robi wciecie w ekranie - #!$%@?!! armia ksajomi podobnych to kopiuje - ale to swieze!

apple usuwa port sluchawek - dramat! zdrada! goofhone i ksajomi usuwaja gniado - komu to bylo potrzebne!

apple robi nieotwieralne telefony - zamach na kase! ksajomi i szajsung robia to samo - to jest swieze!


@bocznica: nawet nie chce mi się na te brednie
@bocznica: Jestem fanem Androida i uważam że kopiowanie pomysłów od apple to jak mieć autyzm i być z tego dumnym. Wy nadal nie potraficie dostrzec faktu że w przypadku iphone macie do wyboru 3-4 modele, w porównaniu do kilkudziesięciu modeli z androidem od kilku producentów. Ten konkretny który przedstawiłeś jest beznadziejny, ale istnieje duże prawdopodobieństwo że u tego samego producenta znajdziesz dużo lepszy. Producenci robią takie telefony na wszelki wypadek, jakby
apple robi animowane emotki - gowno! samsung to kopiuje - zajebiste!

apple robi wciecie w ekranie - #!$%@?!! armia ksajomi podobnych to kopiuje - ale to swieze!

apple usuwa port sluchawek - dramat! zdrada! goofhone i ksajomi usuwaja gniado - komu to bylo potrzebne!

apple robi nieotwieralne telefony - zamach na kase! ksajomi i szajsung robia to samo - to jest swieze!


@bocznica: nie powiedział nigdy nikt
@bocznica: mordko ale ja nie widzialem takich komentarzy jak przytaczasz po kopiowaniu przez andki tych #!$%@? rozwiazan z appla. Jak cos jest #!$%@? to jest. Brak wejscia jack czy wciecie w ekranie to gowno niezaleznie od producenta.