Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 605
Codzienny rytuał mojego starego:

Wstaje idzie do salonu i włącza TVN24.
Zapala papierosa.
Kończy palić pierwszego i po chwili zapala drugiego.
Kończy palić, wstaje do kibla i tak zapala trzeciego podczas pobytu w WC.
Wraca do pokoju, siada przed Pochanke i zapala czwartego. Potem piątego. Po godzinie od pobudki wychodzi z domu i już na klatce zapala szóstego. Teraz w zimę jak po nocy skrobie auto to dochodzi jeszcze siódmy papieros.

Średnio jeden papieros na 10 minut.

I jak tak chodzi po całym mieszkaniu to ani na chwilę nie otwiera ani uchyla okien bo jest mu bardzo zimno. Tym samym całe mieszkanie jest prześmiordnięte papierochami. Jak czasem wstaje przed nim to tylko po cichu chodzę po domu żeby go nie obudzić.

A ja jak tylko poczuję dym to zbiera mi się na wymioty. Jak uchylę okno to zaraz leci i je zamyka BO COŚ CIĄGNIE PO NOGACH i mu zimno.

#takbylo #palacze #papierosy to nie #pasta

#ehhhhhhhhhhhhh #truestory
  • 107
Jprdle, znam ludzi, którzy palą w domu, przy dzieciach, żadna patologia. To jest stsn umysłu niestety. Ciotka zaczyna dzien od kawy i trzech fajek pod rząd. Co poradzic? I tak jest najlepszą ciotka klotka na świecie!
@gumpa_bobi: Rodzice mieszkają u ciebie czy tu u nich? No właśnie... Jak już ktoś wyzej powiedział, lepiej jak pali w mieszkaniu niż jak na balkonie i wszystko leci na sąsiadów wyżej lub jak prawdziwy Janusz na klatce schodowej ( _)