Wpis z mikrobloga

@lisgone: Koledzy mieli fitboxy ale po jakimś czasie odpuścili, wychodzi około 5 dych dziennie za wszystkie posiłki (przy zamówieniu na miesiąc). Były jakieś dopłaty w zależności od kaloryczności. Nie wiem jak z transportem bo w biurowcu chyba ze 20 osób od nich brało i dowóz był za friko.
  • Odpowiedz
@cxnmlhuipwetr: no to tak jak sie odpuszcza silownie, brak konsekwencji. Mnie juz wkuriwa to gotowanie tych fit spraw bo i tak ani smaku ani radosci z gotowania xD

wiec wole zeby mi wozili 1500 zl na miesiac za samo jedzenie hmmm xD w sumie mega oszczednosc czasu i mycia tego wszystkiego pozniej ale no ciekawe jak to dziala wlasnie.

chyba przetestuje przez tydzien
  • Odpowiedz
@lisgone: No na plus jest to że faktycznie niezależnie czy bierzesz 1500 czy 2700 kcal to faktycznie nie czuć że jest się głodnym. Oczywiście po tygodniu 1500 i siłowni/basenu będziesz czuł się jak gówno, ale przynajmniej jak najedzone gówno.
  • Odpowiedz
@e_mati: l Ja polecam body chief. Dietę pudełkową w Krakowie przetestowałam już chyba z 3 firmami i body chief wychodzi najkorzystniej i cenowo i najsmaczniejsze jedzenie. Na 4 tygodnie bez weekendów i wychodzi mi 900 zł dieta 1500 kalorii
  • Odpowiedz
Fit Bite Catering


@WojTech80: Widzę że tam się zwykły zestaw konczy na 2400kcal, trochę mało xD
@korri: Jak tak patrzę tam na najwyżej wyplusowane wątki, to w sumie to robią sobie to samo jedzenie na cały tydzień. Za szybko by mi się to znudziło xD

Na razie zamówiłem sobie testowo z bodychiefa, zobaczymy czy warte tych 60pln
  • Odpowiedz