Wpis z mikrobloga

#ps4 #monsterhunter

Na dniach planuje kupic MHW na prosiaka i szukam kogos do pobiegania razem wieczorami. Fajnie gdyby ta osoba byla kompletnym laikiem tak jak ja i chciala sie od podstaw sama nauczyc wszystkiego, bez sprawdzania kazdej rzeczy w necie. Brakuje mi takiego poczucia eksploracji ostatnio, a z kims zawsze razniej. ()
  • 8
@Zycia_sens uuuuu ciężko, sporo mireczkow już na high ranku biega. Ale zawsze możemy służyć pomocą. Jest na ps4 społeczność flota Mirków dołącz. I zawsze zapraszają do imprezy jak ktoś gra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zycia_sens dziś kupiłem i od jutra czekam na listonosza. Nie wiem czy będę grał regularnie, bo jestem raczej weekendowym graczem, ale można by spróbować się złapać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Zycia_sens przy dniówkach pracuje 4:45-18:30 w domu jestem i od razu odpalam konsole przy nockach 15:45-6:00 i raczej nie gram tylko jak wolne. Przy dniówkach lajtowo kiedy bo sobota, cała niedziela wolne tak jak pon i wtorek. A resztę dni to wieczory po pracy. Dalibyśmy radę o ile byśmy grali tak bez czekania typu ty uciekasz mi z levelwm ja mam wolne siadam maniacze i doganiam bo nie mam życia poza konsola