Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu,a jestem na wypok krótko obserwuje ten tag i nie ukrywam ze jestem pod wrażeniem tego jak wielu dzieli sie tu swoim #!$%@?. Zastanawia mnie to co wami kieruje przegrywy? Czy to odwaga (bo przecież nie macie lekko a w dodatku opisujecie to wszystko narażając sie na to ze możecie zostać zdeptani przez społeczność wypok) Czy może macie świadomość ze już nic gorszego was nie może spotkac?

Jeżeli to odwaga to widzę pewne cechy które mogą sie przekuc w wygryw. Sam nie należę do wygrywow i mógłbym tu napisać własną biblię #!$%@? jednak chyba brak ni odwagi co w sumie stawia mnie niżej od przegrywow którzy tu wylewaja swoje smutki.
Domyślam sie ze wiele osób tu trolluje jednak dla część z was naprawdę dzieli sie tu swoim przegrywem płynącym prosto z serca

Dlatego naprawdę szanuje braci w przegrywie którzy dzielą sie tu swoimi historiami, ile widzę analogicznych sytuacji ze swojego życia, ile rechocze czytając o dużo większym przegrywie i łącze sie w przegrywie z wami to sami nie wiecie.

Elon musk powinien założyć jakiś instytut badawczy który badał by zmiany zachodzące w psychice przegrywow i w ramach wynagrodzenia zafundować najdroższa #!$%@? z roksy
#tfwnogf #przegryw #rakcontent
  • 9
@Jestem_spokojny: z ta anonimowoscia to nie do końca, jednak ja widzę zasadniczą różnice między przegrywem który dzieli sie swoją historia a przegrywem który tego nie robi. przegryw który opisuje tu jakieś żenujące sytuację które go spotkały nie naraża sie jednak na krytykę, wielu na pewno bierze do siebie to co tu przeczytają, i niektórym to może zryc do końca beret. z drugiej strony taki przegryw uczy sie rozmawiać o swoich uczuciach,
@Jestem_spokojny: wiem co masz na myśli, podejrzewam ze wielu nie chce z niego wyjść podświadomie, bo nawet gdyby znaleźli rozowego to mając świadomość tego jakimi prsegrywami byli żyli by w ciągłym strachu ze go stracą i wpadną znów w spiralę przegrywu, smutne to trochę. dlatego tym bardziej podziwiam tych którzy naprawdę szukają tu jakiegoś złotego grała wygrywu i nie poddają sie mimo ze wiedzą ze i tak już przegrali.