Wpis z mikrobloga

@Himiodzio: o co w ogóle chodziło z openingiem? zaczęła lecieć ta muzyka co wyżej , na zegarach było 3 minuty odliczania i na dwóch minutach się zatrzymał i puścili ten film , wtopa jakaś chyba
@n3x337: Specjalny efekt, na żywo wyglądało to "jak ratowanie sytuacji", po obejrzeniu filmiku --->Kilk<--- była to jak najbardziej zaplanowana akcja :).

Ja jestem nadziei, że rozwiną ten temat za tydzień, bo ogólnie muzyka z całościowym efektem, była mega.

Więc teraz są dwie opcje - "całościowy opening oparty na tym retrowave", albo całkiem nowy opening.
@#!$%@?: Tylko pod linkiem który dałem w odpowiedzi pod komentarz n3x337.
Nie był to w pełni "prawdziwy opening", ESL zahaczyło początkowo pod pamiętne openingi z IEMa, a potem zmieniło konwencje.
Jeśli chodzi o całość, nie był to opening IEMa, a wyłącznie ceremonia otwarcia ESL One. Opening IEM Katowice pojawi się w piątek po ceremonii otwarcia i będzie dostępny zapewne do 15 minut po na YT ESL :)
@Himiodzio: Ogólnie to zastanawiam się jak to jest, że ESL ostatni raz Majora w CSGO zorganizowało w Kolonii w 2016, 4 z kolei Major nie będzie organizowany przez ESL. A szkoda, bo mimo wszystko Majory od ESL podobały mi się najbardziej.
  • 0
@nn1upl A co jakby ESL mialo dostać go na kolejną edycję po tej od faceit? Wiele osób pewnie w tym momencie jak mnie jako tako zna z wykopu, zaciska właśnie pięść :D
  • 0
@nn1upl Z tym, że pisałem o majorze w tym roku w Kato, jak widać pomyliłem się, źle zrozumiałem plotki i byłem prawie pewny tego. Jednak tym razem możliwe, że za jakiś czas już nie będzie trzeba "działać" na plotkach :)
@Himiodzio: A faktycznie, coś tam było ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak naprawdę to mi leci czy to będzie w Katowicach czy nawet w Polsce, według mnie na tle kilku innych ekip dobrze organizują Majory, nie były bez skazy ale miały "to coś", jakiś hype zawsze był.