Wpis z mikrobloga

Założyłem sobie konto na #tinder. W opisie od razu napisać moje wymagania czy lepiej, żeby to wyszło podczas rozmowy albo spotkania w realu? Moje wymagania, które skreślają kandydatkę:

-nie chodzi do kościoła,

-nie jest dziewicą,

-pali lub pije alkohol,

-nie jest blondynką,

-chce mieć mniej niż troje dzieci.


#zwiazki #rozowepaski #seks #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #podrywajzwykopem
  • 29
mnie takie wymagania na wstępie żenują.


@vryhev: czemu?

Szczerze mówiąc na twoim miejscu, poczekałabym z tym do bliższego poznania się


@vryhev: niby tak, ale jak jak wyjdzie to po jakimś czasie to będzie to strata czasu
@michal9797: niekoniecznie! Pewne rzeczy, takie jak wiarę czy abstynencję dosyć szybko da się zauważyć. Panie, które nie spełniają oczekiwań co do koloru włosów, sam przesuniesz w lewo. Natomiast do pewnych rzeczy będąc w związku da się dogadać; tutaj głównie dzieci.
Co do żenowania; nie wiem jak innym, ale mi głupio jest wiedzieć, że człowiek umawia się ze mną, bo spełniam punkt bycia dziewicą zamiast tego, jaki mam charakter. Wydaje mi się,
@vryhev: Ale ty myślisz, że jak ta dziewica nie będzie spoko z charakteru to i tak się z nią zwiążę? To są tak jakby "wstępna selekcja" (źle to brzmi) i dopiero później można poznawać się z charakteru.
ie myślę, ale sam fakt wchodzenia komuś w seksualność przed poznaniem jest słaby


@vryhev: Wiem, ale sądzę, że to lepiej niż po 3 miesiącach. Po co tracić czas?

Jaki jest większy sens w tym, czy ma błonę czy nie?


@vryhev: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)