Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Fryceusz:
A mnie trochę tak
Ruch znikomy
Wystarczy włączyć lewy kierunkowskaz i zmienić pas
Jeżdżę ciężarowym i często gęsto wyprzedzam takich prawym pasem (,)
  • Odpowiedz
@ameliniowyguzik: nie raz słyszałem "że on szybko jechal i to nie widziałem jak zmieniłem pas" więc lepiej jak sierota jedzie na wprost środkowym lewy do wyprzedzania zostawi, a na prawym jadąc nie pomyśli i nie zejdzie na środkowy żeby ten co jest na rozbiegowym płynnie wjechał.
  • Odpowiedz
@Mesosfet: moim zdaniem #!$%@? się byle by się #!$%@?ć. Ruch jest znikomy, nikogo nie blokuje, widoczność najlepsza w razie jakiegokolwiek zagrożenia jest wstanie najbezpieczniej uciec z drogi,posiada łatwy i nie kolizyjny manewr na lewo i prawo.
Prawdopodobnie jedzie z prędkością maksymalną dozwolona +10 km i nie trzeba go wyprzedzać, No chyba, że chcesz pokazać, że twój golf pojedzie maksymalne 100 km/h ( ͡ ͜ʖ ͡)

Gdy
  • Odpowiedz
@Mirekzkolega: no chyba że tak xd jeżdżę czasami środkowym ale to jak jadę np 120 a na prawym 90 to jak jest jakaś większa przerwa to nie zjeżdżam na prawy bo mi się nie chce, no i nie bez powodu jest trzeci pas. Slalomem jeździł nie będę
  • Odpowiedz
@Mesosfet: hyundai matrix, rejestracja NPI- facet pierwszy raz trzy pasy widzi a Ty się z niego śmiejesz. Bardziej jest zajęty oglądaniem widoków niż jazdą, pewnie jakieś fotki cyka, żeby na wsi się pochwalić. Inaczej mu nie uwierzą, że taką szosą jechał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
Wszystkich twierdzący, że nic w tym złego, uprzejmie proszę o wizytę na komendzie celem oddania swojego prawa jazdy. W środku nocy też ignorujecie czerwone światla, bo ruch znikomy i policja się nie zna na realiach życia? Jazda środkiem jest oznaką największego januszostwa na drodze
  • Odpowiedz
Przy dużym natężeniu ruchu, często występuje sytuacja że pas środkowy jest najwolniejszy. Może to właśnie z tego się bierze? ;)
  • Odpowiedz