Wpis z mikrobloga

Hej Mirki :)

W życiu miałem dwa zegarki i to w wieku 8-12 lat, które oczywiście szybko rozdupcyłem ale i tak same w sobie mnie #!$%@?ły bo nie lubiłem mieć niczego na nadgarstku :( Teraz w wieku 27 lat pomyślałem, że może warto spróbować ponownie, tym bardziej, że coraz częściej praca wymaga ode mnie stroju formalnego ( czyt. garniaka)
Na pierwszy rzut nie chciałem kupować nie wiadomo czego, bo może znów nie przywyknę do noszenia czegokolwiek na nadgarstku.

Dostrzegłem promkę w #pepper na zegarek naviforce 9056 ( całe 8 $), podobno Mechanizm MIYOTA – Made in Japan ( nie znam się ale ktoś pisał, że nie jest naj naj naj naj gorszy )

Wszystko pięknie ładnie ale czy inne zegarki też "TYKAJĄ" tak głośno ? Początkowo wydaje się to troszkę irytujące a nie wyobrażam sobie spać z nim na ręce bo dostałbym szału. Inne droższe #sikory też tak mają ? W najbliższej przyszłości chcę zakupić coś markowego typu CASIO, TIMEX czy inne "lepsze" marki.

aaaa i jeszcze jedno. Strasznie zdziwiło mnie to co wyczytałem na necie, że w dzisiejszych czasach nawet w zegarkach za grube talary każdy miesiąc w datowniku ma 31 dni i trzeba sobie samemu przestawiać jeśli miesiąc ma mniej xD Oczywiście są takie co mają tzw "wieczny kalendarz" ale podobno to już wysoka liga.

#naviforce
#zegarek
#zegarki
#aliexpress
Pobierz Deiv1990 - Hej Mirki :)

W życiu miałem dwa zegarki i to w wieku 8-12 lat, które oc...
źródło: comment_MCfWNupa4VZqJD70FK4ApJIwTBT4lpzK.jpg
  • 13
@Deiv1990: Czego oczekujesz od zegarka w cenie dużej pizzy czy 0,7 wódki? Musisz mieć swiadomość, że raczej nie jest to majstersztyk zegarmistrzostwa, a coś bardziej jednorazowego. A na serio to nawet jak zarabiasz jakies minimum, to pewnie Cię stac na coś w cenie 300-500 zeta co będzie rozsądnie wyglądało i działało.
@Deiv1990: do garnituru to #!$%@? nie pasuje.. choćbyś nie wiem jak kombinował..
do do daty.. przecież to analogowy zegarek nie cyfrowy, więc skąd zegarek ma wiedzieć czy miesiąc ma mieć 30 czy 31 dni? to tak jakbyś się śmiał, że w dzisiejszych czasach ludzie wciąż noszą nakręcane zegarki..
@sprzedafcaMakaronu Tak jak wspomniałem w poście, chciałem narazie zobaczyć czy przyzywyczaję się do czegoś na ręce, a dopiero potem rozeznać temat i kupić coś lepszego.

@Jarczur Tak jak wyżej. To narazie próba czy zegarki mi podejdą. Nie chciałem kupować czegoś za tysiaka a później uznać, że to nie dla mnie...
@Deiv1990: Jak zaczniesz takim to Ci nie podejdą, plus nie pasuje to w ogóle do garnituru. Nie trzeba wydawać 1000 zł żeby cieszyć się fajnym zegarem - prawdziwym garniturowcem :)
Początkowo wydaje się to troszkę irytujące a nie wyobrażam sobie spać z nim na ręce bo dostałbym szału


@Deiv1990: ale wtf. sam mam timexa, który dość głośno chodzi, ale nie wyobrażam sobie w nim spać chyba, że jestem #!$%@?.
Serio, jako osoba, której takie rzeczy jak tykanie zegarka bardzo odczuwa, ale jednocześnie lubi tematykę zegarków radzę Ci, żeby głośność zegarka miała jak najmniejsze znaczenie na Twój wybór. Ja zwyczajnie swój zegarek