Wpis z mikrobloga

@Kilroy9: narzędzie, które ci pokazuje, co jest do ściągnięcia, a co masz ok, które skórki są nowe (a w trakcie seoznu to się lubi zmieniać), a które nie... i to wszystko ściąga do właściwych katalogów... no rzeczywiście - lepiej zaciągać z dysku google i nie daj boże coś #!$%@?ć i nie w to miejsce wrzucić. Niech jeszcze sedes zapomi wspomnieć o jakimś dupsie, który trzeba mieć i będziesz się świetnie bawił
@retsam84: ps. " nie zliczyło mi kółka, a zrobiłem alienowski czas... chlip..." - pewnie masz nieaktualne srakery i plakery i helikery i licznik gajgera. "Ojojoj - a to nie wiedziałem... czemu nic nei piszeta?" - pisaliśmy 2 tygodnie temu o 23:45 ale w morzu gównoburzy zniknęło i nikt nie przeczytał, ale TRZEBA UWAŻNIE ŚLEDZIĆ WĄTKI - więc to wszystko twoja wina.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@retsam84: Był ACLM i takie same pytania się pojawiały ;)
Ogólnie apki będą raczej bez zmian przez cały sezon także ściągasz raz i zapominasz. Trasy i skiny będą aktualizowane w środę po preq, czyli w czwartek pobierasz folder który jest tak skonstruowany aby wrzucić go do folderu głównego z grą i śmiga wszystko.
@TheSznikers: tylko taka uwaga: nie napisałeś jak instalowac to, tzn. czy usuwac stare pliki i kopiowac nowe, czy "nadgrywac". Ja sprobowalem z usuwaniem starych wersji modow i okazalo sie, ze w ptrackerze brakuje exec'a w katalogu dist (wywala sie ptracker przy starcie)
@TheSznikers: Ja #!$%@?ę, jak w lesie, był dobry programik a teraz jak zwierzęta będziemy pliki kopiować z dysku googla. To już lepiej repozytorium gita zrobić w folderze z autami i modami i robić update'y do aktualnej wersji.