Wpis z mikrobloga

@pogop: Robiąc komuś prezent kupując w tych drogeriach masz pewność, że jest oryginalny. Moja różowa mi kupiła, nie chciała zamawiać przez internet. Cena dużo niższa w internecie, ale zapach, intensywność czasami jest totalnie różny. Kupisz perfumy w Seforze czy Daglasie to ubrania pachną nimi nawet po praniu. Kupując przez internet nie uświadczyłem tego.
do tego chciałam zauważyć ze na iperfumach często maja starsze produkty(serie bo po opakowaniu widać) które juz dawno wyszły ze sklepów a perfumy tez maja termin ważności. Dlatego wole kupować w douglasie czy sephorze bo tez są fajne zniżki i mam pewny produkt za nie tak znowu droższa cenę.


@calka-rekurencyjna: Ale #!$%@?... Jesteś świadoma tego, że wiele osób dałoby sobie rękę uciąć za perfumy z datą produkcji powiedzmy sprzed 7 lat?
Osobom mówiącym, że w drogerii stacjonarnej masz pewność, że są oryginalne odpowiadam, że tylko się wam wydaje, że te z internetu pachną gorzej, ot psychologia. Dla mnie pachną tak samo, utrzymują się na długo o nigdy się nie naciąłem, a kupuję żonie perfumy w ten sposób od lat. Poza tym kilka perfumerii internetowych ma już taką markę np. Iperfumy.pl, że na podróbki i zszarganie opinii po prostu nie mogą sobie pozwolić. Tam
Robiąc komuś prezent kupując w tych drogeriach masz pewność, że jest oryginalny. Moja różowa mi kupiła, nie chciała zamawiać przez internet. Cena dużo niższa w internecie, ale zapach, intensywność czasami jest totalnie różny. Kupisz perfumy w Seforze czy Daglasie to ubrania pachną nimi nawet po praniu. Kupując przez internet nie uświadczyłem tego.


@Negatyf: Nie chcę Ci psuć światopoglądu, ale bardzo często zapach i intensywność perfum zależy od daty produkcji (reformulacje) i