Wpis z mikrobloga

Wyszła nowa aktualizacja do Mirkowania, zdaje sobie sprawę z tego, iż było tylko 100/500 plusów, ale nadal doceniam wkład plusujących :-}
Aktualizacja nie jest jakaś spora, doszły nowe ulepszenia w sklepie atencji (po drugim usunięciu konta), dodatkowo skupiłem się na naprawię błędów @dojcz_szpreche_nicht błąd z pewnym medalem został naprawiony :-}
Jeśli zaś chodzi o losowanie i space shootera to:
@Fatumm
@walko666
@Maaska
@MarekKaa
@anair0
^ Możecie Państwo wybrać swoją własną nazwę postaci (będzie ona widoczna jako nazwa postaci, na jednej z planet), możecie też Państwo dać własny nick z Wykopu to nazwy postaci, wiem, iż nagroda nic nie urywa, jest to bardziej taka symboliczna rzecz :-} Propozycje proszę wysyłać mi na PW.
////////////////////////
@Zaczekkk
@Ichi
^ Możecie Państwo wybrać własną nazwę medalu w grze (będzie ona widoczna w wersji Androidowej), może to być jakaś symboliczna nazwa, zabawna nazwa.

Dodam jeszcze informację, iż w grze będzie planeta Mirka piespromil (koty będą modliły się do psa), dodatkowo w grze występuje Michau (zadanie poboczne, śmieszek, walka z nim).

Dziękuje wszystkim za udział i plusy, pozdrawiam Państwa i życzę miłego dnia :-}

#mirkowaniegra #donislawmirkowanieclicker
  • 2