Wpis z mikrobloga

Halo!
Mały post organizacyjny, zapisało się 138 osób do 1 edycji turnieju #mirkovolt
Mam dysonans co do 2 osób a dokładnie: @rtg2000 i @kosobrud w czasie zapisywania 1h na wykopie, ale to wy decydujcie czy mogą jechać czy nie.
Zawody odbywają się 25 Lutego od godziny myślę 12/13 zależy jak pójdzie organizacja.
Będziecie podzieleni na grupy: około 10 osób. każda grupa jedzie 3 wyścigi. Robimy ranking punktowy z wszystkich grup i w drugiej turze dzielimy na grupy najlepszych 80 zawodników (10 osób x 8 grup)
Punktowanie miejsc w grupie:


Tryb: Arcade/Symulacja (Jeszcze będzie jedna ankieta bo wiele osób o to męczy)
Samochody: Początkowe
Mapy: Losujemy 3 mapy z wszystkich dostępnych.

Dołączyli sponsorzy: @wafelkigoralki oraz @NightWing

Instalka + Patch : !TUTAJ!

W środę i czwartek będziemy jeszcze pytać zapisanych czy biorą udział.

Komuś nie pasuje proszę o info!!

Mirkolista - Zapisz się by być wołany do testów i wszystkich informacji

Stream: Będzie odbywał się na Youtube oraz Twitch, niestety komentował będę ja @Krx_S więc z góry przepraszam xD

Grafika w poście: UWAGA ROBIŁEM JA, A JA NIE JESTEM GRAFIKIEM xDDD

#mirkovolt


Wołam wszystkich którzy Wykopywali i Plusowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
KrxS - Halo!
Mały post organizacyjny, zapisało się 138 osób do 1 edycji turnieju #mi...

źródło: comment_WUl7JzsTkApkDm4wza3eTY1uwq2BNP1Q.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@Krx_S: Ja mam pytanie odnośnie eliminacji oraz drugiej tury. Planujesz zrobić to w jeden dzień (te dwa etapy) czy np. w jeden dzień zrobić eliminacje (25go) a w inny 2 rundę?

Wydaje mi się, że jeżeli eliminacje by się przeciągnęły, to można podzielić to na dwa/kilka dni.

(wybacz jeżeli było już to pytanie ;) )
  • Odpowiedz
najpewniej to przepadnie w natłoku rzeczy związanych z zawodami, ale czy możliwe jest przydzielenie mnie do grupy, która rozpocznie kwalifikacje w niedzielę ok. 15? Muszę po prostu wrócić z roboty, wychodzę 15-20 minut po 14:00, trzeba jeszcze dotrzeć do domciu i można grać. A szkoda byłoby być wyciepanym z kwalifikacji (co innego odpaść w kwali, to już nie jest wstyd) tylko dlatego, że zwyczajnie nie wyjdę wcześniej z roboty.
  • Odpowiedz
@Krx_S: Chodziło mi o to, czy mogę być w grupie z kwali gdzieś od 15? Bo siedzę do 14:00 na zmianie, a potem jeszcze trzeba się ogarnąć i dotrzeć do domu, więc nie dam rady nic zacząć przed 15.
  • Odpowiedz
@buczubuczu: Sam widzę że raczej przed 14 nie zaczniemy. Trzeba ogarnąć grupy itd. Ciężko będzie jest prawie 140 osób. Chciałbym zrobić to jak najlepiej jednak jest duże prawdopodobieństwo nie wypału (,)
Cały tydzień będę teraz ogarniał wszystkie sprawy
  • Odpowiedz
@Krx_S: Proszę o nie banowanie. Nie jestem trollem, tylko lurkerem. Założyłem konto ze względu na mój sentyment do Re-Volta. Lubię retrogaming i dlatego uważam, że taki turniej to bardzo fajna inicjatywa.
  • Odpowiedz