Wpis z mikrobloga

@somsiad: wlosy sa uwarunkowane genetycznie jak bedzie o nie dbac to beda ladne ...moze bede skrytykowana za to co napisze, ale wiem i to sprawdzilam na sobie ze czeste podcinanie pomaga , a wiadomo dziewczyny chca miec dlugie wlosy i tu jest problem... mysle zu urosnie Ci piekna i madra Gwiazdeczka.... milego popoludnia Wam zycze
@anina_01: podcinanie nie ma żadnego wpływu na tempo wzrostu włosów ani ich gęstość. Ludziom się wydaje że to pomaga, bo obcinają rozdwojone końcówki, więc włosy się nie kruszą i zniszczenia nie idą w górę. Jak końcówki nie są rozdwojone, to można i rok nie podcinać i wszystko jest w porządku. Inna sprawa że cienkie i rzadkie włosy lepiej wyglądają krótsze, bo wtedy są po prostu lżejsze i bardziej odbite od głowy
@nacpanazielonka: dzieki za informacje, zawsze nosilam dlugie i proste, bylo mi dobrze w takiej fryzurze, mam sprawdzona Pania fryzjerke i obcielam najpierw do ramion , troche sie wzmocnily uzywam ziolowych szamponow i odzywek bez sylikonu, obecnie mam krodke i jestem bardzo zadowolona i mam naprawde ladna czupryne, wiesz ta dziewczynka jest mala, a dalsze odzywianie i to jak wygladamy zawdzieczamy troche genetyce i temu co jemy i pijemy...