Wpis z mikrobloga

Projekt Vieira zakonczony, pogral u mnie polowe poprzedniej LW i z 40 meczow sezonow online w tygodniu, kupilem za 1.265,00 sprzedalem za 1.250,00, stracilem jakies 80k coinsow na tym tescie (teraz juz widze, ze po 1.215,00 chodzi.

Krotkie podsumowanie: Nawet najgorsza wersja Vieiry gra sie jak najlepszym CDMem w grze (a Prime mysle, ze z powodzenie moglby grac na CM), super silny, wysoki, czesto sam przechwyci jakas pilke, a Ci co probuja sie z nim przepychac odbijaja sie jak szmaciane lalki i padaja na ziemie. Wygrywa wszystkie glowki i ma ponadprzecietny strzal z dystansu (nie wybitny). Jak ktos ma coinsy to goraco polecam.

Dlaczego sprzedaje? Moja druzyna jest warta 4m coinsow z Vieira wlacznie, a jak odlicze wartos niewymiennego Del Piero to 2.8m, czyli Vieira to wartosc niemal calej reszty mojej druzyny, a pozycja CDM jest istotna, ale przy tak nieregularnym gameplayu nie ma az takiego wplywu na wynik (tzn. jak gra faworyzuje przeciwnika to mozna miec 3x Vieire, a i tak pilka bedzie przelatywala obok nich i przemieszczala sie jak po sznurku dla przeciwnika) dlatego Nainggolan wraca do pomocy, a coinsy przeznacze 1-2 offensywne karty.

#fut
  • 6