Wpis z mikrobloga

Cześć!

W związku z natłokiem pracy oraz - co za tym idzie - brakiem czasu na utrzymanie domeny acleague.pl postanowiłem ją sprzedać. Decyzję pomogła mi przyspieszyć organizacja, która po raz kolejny złożyła mi ofertę. Zanim jednak ją sprzedam, postanowiłem poinformować o tym @ACLeague , bo mam sentyment do ligi, w której kiedyś jeździłem. Jako organizacja daję Wam możliwość pierwokupu po cenie zbliżonej do tej, którą mi zaoferowano. Cena wywoławcza: 2046 PLN. Mogę poczekać ze sprzedażą, ale nie dłużej niż miesiąc, bo mają jakąś kampanię marketingową i dość mocno cisną.

Pozdro!

  • 145
@cienki137: @wankiel: @TheSznikers: Czekajcie, czy dobrze zrozumiałem. @VR46 dostał ofertę na domenę i postanowił, że sprzeda ją ludziom od ACLeague w pierwszej kolejności i w podobnej cenie co oferowana przez kogoś innego, a wy zarzucacie mu, że jest #!$%@?, bo nie chce wam za darmo oddać czegoś co jest warte ponad 2k i jest tego prawowitym właścicielem?

Chce się upewnić, bo nie wiem czy jestem debilem, czy coś mi
@wodzik: moze sobie robić z domena co chce, w końcu nie wiążą go jakiekolwiek umowy. Po prostu zwykła ludzka przyzwoitość by mi nie pozwoliła. Cena jest nierealna i VR dobrze o tym wie. Domenę przejmie pewnie HALKO i na tym sobie zbudują ligę, albo nie, #!$%@? wie, najwyżej drugie acgp. Generalnie wygląda mi to na zwykłe robienie na złość sznikersowi. A no i VR sam tej marki nie budował, to była
via Wykop Mobilny (Android)
  • 84
@wodzik: założył domenę acleague.pl na potrzeby ligi, nic więcej przy niej nie robił. Hajs na opłacenie miał z ligi od ludzi. Strona pod podanym adresem zajmował się kto inny. Promowanie ligi, strony i wszystkiego to też była sprawa innej osoby. Teraz to perfidnie wykorzystał, jak domena zyskała wartość to chce ją #!$%@? a nas zostawić z niczym.