Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kubas_782: Lepiej napisz poradnik, jak dobrze wyglądać, będąc #!$%@? na łyso. Alternatywnie z irokezem dla tych, którzy jedynie mają zakola.

Jakoś w cyberpunkowej wizji przyszłości samce alfa często wcale nie muszą mieć bujnej czupryny. Zamiast przepinać sobie włosy, jepiej wprowadzić modę na bycie łysym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Uhaab dokładnie tak, fin to fin, a czy to proscar, czy nezyr nie ma znaczenia. Proscar jedynie jest 5x mocniejszy bo służy głównie do leczenia przerostu prostaty. Jak podzielisz na 4 części 1 tabletkę to masz nezyr :)
Zgodnie z planem, 90% przeszczepionych włosów wyleciało. Po wypadnięciu z powodu przemieszczenia mieszka włosowego w inne miejsce przechodzi on w stan uśpienia, który trwa 10-12 tygodni


@kubas_782: możesz bardziej wylewnie? To wypadło 90%, czy uległo przemieszczeniu? Patrząc na wpis po przeszczepie, to do 90% to jest daleko jak polakom do medalu na olimpiadzie zimowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z innej mańki, bo już mnie krew zalewała słysząc
@kubas_782: i to jest prawidłowa odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)



Co do loxona, to nawet nie wiem czemu ten preparat ma w ogóle służyć.
Z marketingowego pieprzenia w radio brzmiało jak lepszy serek twarogowy, niż od innych producentów. Tylko nie wiadomo czy lepszy do sernika, czy pierogów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Dibhala: minoxidil jest świetny do wzmocnienia zdrowych włosów, niedotkniętych miniaturyzacją. Włos rośnie szybciej i jest grubszy. Do tych "chorych" nie pomoże nic. Potrzebny jest bloker dht, czyli finasteryd/dutasteryd. Oczywiście każdy z tych leków niesie ze sobą pewne możliwe skutki uboczne. Nie na darmo podstawowa terapia na łysienie to tzw. big 3: finasteryd, minoxidil i ketokonazol (nizoral).
@kubas_782: wiesz coś na temat mezoterapii komórkami macierzystymi? Jestem świeżo po standardowej mezoterapii igłowej głowy w Holistic Clinic i doktor powiedział, że to nowość i polecał się zastanowić.
@Louis_Litt: jak masz dużo hajsu to zamiast Gójdzia, który też zrobił sobie przeszczep (słaby jak jasna cholera), to zrób sobie zabieg w renomowanych zachodnich klinikach. Ale to już trzeba liczyć 50k zł co najmniej. Jeśli chodzi o męskie łysienie polskie kliniki prezentują poziom poniżej krytyki :)
@kubas_782: sam zaczynam zauważać że włosy mi wypadają ostatnio, nie dość że 2/10 to jak dojdą zakola to ja nie wiem co to bedzie xd dawaj poradnik jak najszybciej
@kubas_782: ja od trzech miesięcy stosuję Alopexy 5% (tańszy zamiennik Loxonu) i...jest jak na razie bardzo dobre - włosy nie wypadają, są wyraźnie grubsze, jest ich więcej.

Czytałem tylko opinie, że po roku stosowania włosy się przyzwyczajają i znów zaczynają wypadać, prawda to?
@kubas_782: Łojezu, z tego co czytałem to podstawowy błąd. Ja rozumiem, że nie każdego stać na manual, ale na zagranicznych forach są opinie, że mechaniczny to strata hajsu.

Serio minoxidil przestaje działać z czasem? Moja dermatolog powiedziała mi tylko, że jak zacznę stosować to muszę to robić już ciągle. Na razie używam 3 miesiące i włosy w ogóle nie wypadają a i są gęstsze i grubsze.
Nie oczekiwałem odrostu tych które
@djlaska nie zablokuje bo minoxidil tak nie działa. Poczytaj sam o tym :) różnice odnośnie mechanicznego, a manualnego fue jest mi dobrze znane, są za i przeciw, świadomie wybrałem mechaniczne. Poprawkę zrobię już raczej manualem. Zresztą, zobaczymy :)
@djlaska powiem ci tak: sam to przerabiałam. Pierwszy rok super efekt, potem coraz gorzej, wejście na minoxa z finem, duża poprawa ze skutkami ubocznymi, a potem odstawilem fina i w 3 lata doszło to masakry na głowie :p
Minox nie zapobiega miniaturyzacji mieszkow spowodowanych dht. Pogrubia i wzmacnia zdrowe włosy.
@kubas_782: Z tego co wiem, nie każdemu wypada tak samo. Np. znajomemu wypadało dość dużo, nie małe zakola a od kilku lat po prostu się zatrzymało i jakoś to wygląda.

Chodzi mi to, czy minox z początku zatrzymuje a potem jeszcze więcej wypada i na dłuższą metę działa gorzej czy wręcz przeciwnie - co ma wypaść to wypadnie ale Minox coś tam uratuje?
Nie chcę właśnie tej "masakry na głowie" spowodować