Wpis z mikrobloga

Hej!
Chciałbym opowiedzieć Wam troszkę o mojej gierce, którą tworzę razem z moimi kolegami. Gra jest dość świeża, bo tworzymy ją od stycznia, ale już coś się w niej dzieje. Szczegółów fabuły gry narazie nie mogę Wam niestety zdradzić, ale mogę powiedzieć, że będzie to gra o #programowanie, w której gramy jako nasza postać i przez całe nasze growe życie możemy tworzyć różne zlecenia, zakładać firmy i zatrudniać pracowników.
Pewnie teraz powiecie, że ta gra przypomina inne gry tego typu, ale tam gra się jako firma, i gra kończy się gdy ta firma updanie, bądź odniesie sukces. W naszej natomiast nawet gdy nasza firma upadnie, będziemy mogli dalej grać jako nasz Npc i po jakimś czasie założyć nową ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Postanowiłem wraz z moimi kolegami otworzyć ten oto tag -> #devtycoon

Sama gra będzie się nazywała właśnie DevTycoon, a TechDemo gry planowane jest na 2 Marca 2018 lub 23 Marca 2018
denis-szwarc - Hej!
Chciałbym opowiedzieć Wam troszkę o mojej gierce, którą tworzę r...

źródło: comment_EIVPrUMcOMsPJuR131AF5aS3SPD8z2e1.jpg

Pobierz
  • 40
@OpelMajster: Na 99,9% Unity 3D
@denis-szwarc: Jeżeli to ma być gra mobilna, to spoko. Chociaż pomysł jest odtwórczy. Innowacyjność 'grania dalej po porażce', to powiem, że tak mocno średnio.
Gra się po to aby było wyzwanie, a w taki sposób jedyną opcją porażki jest śmierć albo bankructwo.

Dodatkowo NPC, to jest skrót od Non-Playable Character. Jeżeli chcesz używać skrótów, to chociaż sprawdzić co one oznaczają #pdk
@denis-szwarc czasem kisne. programisci ci 15k i ci slabsi tak bardzo zyja programowaniem ze jak juz programuja gre to o sobie -> o programowaniu . W need to go deeper. Czy w twojej grze bedzie mozna przyjac zlecenie na napisanie gry o programowaniu ?

Czasem mam wrazenie ze robicie gry dla siebie bo nie wiem czy rynek sie uciesz z symulatora programisty.

No ale #!$%@? tam zdanie no nejma z internetu ->