Wpis z mikrobloga

@oink_oink: Ja się mocno zraziłem do krypto jak pierwszy raz mocniej w styczniu wszedłem kiedy podobno był dołek ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale poczytałem o tym etc, bitcoin akurat odbijał od 6k, to kupiłem 10 sztuk. I pewnie wkrótce dokupię. ;p
@lobuzzzzz: owsze, tu sie zgodze, ale wydaje mi sie ze teraz moge spokojnie zrealizowac przelew na gielde za te 4-5k, to potrwa godzine, i pewnie spadnie do godziny, to nie moze tak rosnac bez konca, w koncu musi jebnac, zawsze spada
@oink_oink: jasne ze tak teraz powinna przyjsc mala korekta dzisiejszych wzrostów i zaraz powinnismy znowu ruszyć w gore. Poza tym osiągnęliśmy kwotę gdzie niektórzy realizują pierwsze targety wiec tak do 0.0032/31 powinnismy spaść a jutro moze juz 0.0036/37
@oink_oink: @lobuzzzzz: Co będzie po 5 marca? Etc kupiłem za to, co mi zostało na bitbayu, ale za parę tygodni chciałem się się wkupić i dosłać cos na binance. Myślicie, że wzrost jest tylko przez tego dropa? Wydaje mi się, że później dalej będzie rosło.
czemu to non stop rosnie #!$%@? jego mac ? przeciez nie bede kupowal na non stop gorce ?!


@oink_oink: Jak ja dokupowałem ostatnio to był na dołku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zacytuje siebie sprzed tygodnia : "air drop, dość daleko od ath, dno w parze z btc, eth zyskuje wiec etc tez powinno, nikt o nim nie pisze i bardzo dobrze. Liczę na min 50$ za