Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
elo mirki, byłem dzisiaj na pierwszej "randce" w życiu (19lvl here) i nie wiem co dalej. Zacznę może od początku. W piątek poznałem na imprezie fajną dziewczynę, tańczyliśmy dosyć długo, pod koniec wyszliśmy na ławkę i rozmawialiśmy około pół godziny o różnych pierdołach. Dała mi swój numer i jak wróciłem do domu to jeszcze przez chwilę ze sobą pisaliśmy. Następnego dnia przenieśliśmy rozmowę na fb i pisało nam się dobrze, umówiliśmy się na dzisiaj, pisała że nie może się doczekać, więc wnioskuje że jej się spodobałem. Dzisiaj spędziliśmy razem 3 godziny, nie było źle, ale czasem brakowało nam tematu do rozmów, zdarzały się momenty, że siedzieliśmy naprzeciwko siebie i patrzyliśmy się na ściany bo nie wiedzieliśmy o czym rozmawiać. Odwiozłem ją do domu, daliśmy sobie buzi w policzek i coś wspomniała że może byśmy się jutro spotkali. W sumie było dosyć miło, oczywiście przez większość czasu o czymś rozmawialiśmy ale dziwnie się w czułem w momentach gdy rozglądaliśmy się dookoła i nikt nie wiedział co powiedzieć. Nie wiem czy nie przesadzam bo może to normalne że czasem nie ma o czym rozmawiać, ale pisze tutaj bo chciałbym się zapytać jak wyglądały wasze pierwsze spotkanie z drugą połówką. Mam nadzieje że tego nie #!$%@?ę bo różowy mi się podoba i wydaje mi się że ja jej także.
#zwiazki #rozowepaski #rozowypasek #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 5
Prosta sprawa. Albo przestań gadać już "o pierdołach" i zainteresuj się, co lubi, jakie są jej hobby - ludzie o swoich pasjach (jeśli takie mają) potrafią opowiadać godzinami. Albo zaproponuj wyjście na cos innego niż siedzenie na ławce. Kino? Łyżwy? Teatr? Muzeum? Galeria? Pub z planszowkami? Plusem robienia czegoś innego niż gadanie jest tworzenie się bardzo często nowych tematów do rozmów. No i w bonusie możesz ją lepiej poznać. Powodzenia!