Wpis z mikrobloga

#cntstory #coolstory
Słuchajcie zawiozłem dzisiaj moją mamę do jakiejś Grażyny, która jest jakąś krawcową czy coś tam. W każdym razie podjeżdżamy pod jej dom i mama mi mówi, żebym poszedł też do niej poszedł. Powiedziałem jej: nie, dziena, posiedzę sobie na wykopie. Po tym mama weszła do tej typiary i po 2 minutach ta Grażyna wychodzi na dwór i mówi mi żebym przyszedł. Odmówiłem raz, ale ta nalegała to już nie chciałem robić przykrości i postanowiłem ją zaszczycić swoją obecnością. Zostałem poczęstowany ciastkami, które ochoczo #!$%@?łem. Było tam ze 30stopni C, więc zdjąłem swoją bluzę i się oczywiście zaczęło. Jezusmaria, ale Twoj syn ma nieźle #!$%@? łapy, bareczki elegancie, klata też zdrobiona. Powiedziała, że jej syn to trochę taka ciota, bo w ogóle nie chodzi na siłownie. Z moją mamy przyznaliśmy jej racje. Po chwili nadszedł czas na ploteczki, ale o tym za momencik. Generalnie miasto jest małe, więc ze szkoły znało się każdego.
1. Pierwszy koleś to taki tumon, że uczył się całymi dniami, a i tak ledwo co zdawał. Jakimś cudem przeszedł przez mordor jakim było liceum, ale jak się okazało nie zdał matury. Powód był taki, że chciał zobaczyć na czym w ogóle ta matura polega XDDDDDDDD. Teraz w tej następnej edycji będzie wiedział na czym stoi i się elegancko przygotuje XD. ja jebu.
2. Szlauf, który od gimbazy przez szkołę średnią miała oficjalnie 20 chłopaków postanowiła zrezygnować ze szkoły dla jakiegoś sebka. Ta typiara jest w 3kl liceum, ale jakoś ją nakłoniły, żeby nie rezygnowała i żeby chociaż przynajmniej ukończyła liceum
3. Córka miejscowej elity #!$%@?ła na studia. Tutaj była pilnowana, a tam zaczęły się imprezy i jakieś dopalacze.
4. Gościowi rodzice kupili mieszkanie na studia. Stracił przez to kolegów, którzy nie chcieli w nim wraz z tym typkiem tam mieszkać, bo by się rządził. Wszyscy są o to sfochani.
  • 5
  • Odpowiedz
@Pelna_Pompa #!$%@? stary, dobrze, że ty sie uchowales bo widze ze otaczaja cie patologiczne chude szczury co hantla na oczy nie widziały. Btw. Ciasteczka byly może z białkiem?
  • Odpowiedz