Wpis z mikrobloga

Wszystko zrozumiem, ktoś zapierd*** po ulicy bo mu żona rodzi lub rodzice mieli wypadek. Ktoś źle zaparkuje bo nie potrafi lepiej. (nie usprawiedliwiam nikogo) Ale to już przeginka. Gość jedzie swoją Renówką i ogląda skoki. Praktycznie żadnych kierunków, raz zwalnia raz przyśpiesza gdy droga przed nim jest pusta. Tablet zasłania mu pół przedniej szyby.

Jesteś kierowcą - jedyną rzeczą jaką masz robić to prowadzić samochód. Albo kup sobie tesle..

#skoki #polskiedrogi #janusze #bezpieczenstwo
Pobierz Boyak - Wszystko zrozumiem, ktoś zapierd*** po ulicy bo mu żona rodzi lub rodzice mie...
źródło: comment_Z1OyETIkFOdTviiar9rm0wgVQF2bW2B0.jpg
  • 10
@cysterna: Zapomniałem dodać, zdjęcie z wczoraj z trasy Zakopane -> Bielsko Biała. Konkretniej Sucha Beskidzka.
@Acrivec: Też miałem taką pierwszą myśl, ale w sumie prócz tego że jechał beznadziejnie - nikt mu by nie udowodnił że ogląda itd. Są właczone od co :P
@kopytko1234: Słuszna uwaga, co prawda stałem na światłach - ale to mnie nie usprawiedliwia.
Ogólnie mam taki patent, gdy nie używam nawigacji zostawiam telefon poza zasięgiem ręki. Żeby nie kusiło. 100% skuteczność :D